reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzanie: diety, cwiczenia, motywacja :-)

i ja wracam na wątek:-);-)
bańka jednak u mnie odpada ze względu na "pajączki" chyba tak to się nazywa
takie żyłki małe dosyć dobrze widoczne.
moje nogi straszą a teraz ni jak w długich spodniach chodzić
trzeba coś z tym zrobić:rofl2:
 
reklama
Tojek, jakoś sobie Ciebie nie wyobrażam z nadkilogramami :laugh2:
ooooj, były czasy kiedy ważyłam 79kg... każdy mój cycek był wielkości arbuza (nie byłam w ciąży!) a w ogólniaku waga nie przekraczała 52 kg... a bu!
teraz jakoś się trzymam... tzn ostatnio mi się nie udaje...
ale dietkę trzymam!
wczoraj nie udało mi się pobiegać (brak czasu), ale wyszorowałam wszędzie podłogi, więc całkiem plackiem nie leżałam :-D

aaa! pies zabrał mi jabłko! czyli po obiedzie! he he he he!
 
A ja od dziś zaczynam się katować, bo w przeciwnym razie będę wieeelka. Brak fajek daje mi w kość. WIęc powrót do dietki i ćwiczeń :-))))
 
no! wreszcie jakaś bratnia dusza razem ze mną katować się będzie!
obiadłam się strasznie warzywami i makaronem (pełnoziarnistym ma się rozumieć hi hi hi) zaraz pęknę...
 
reklama
Do góry