reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzanie: diety, cwiczenia, motywacja :-)

reklama
po dzisiejszym plażowo-morzowym spacerze w trybie natychmiastowym podjęta została następująca decyzja: od jutra przechodzę na dietę! codziennie wieczorem będę biegać z psem po lesie...
no...
waga: 62 kg - do zrzucenia 7!
muszę kupić miareczkę i w talii się zmierzyć... a może lepiej nie...? :baffled:

KTÓRA WALCZY RAZEM ZE MNĄ?
a buuuu...
po dwóch tygodniach diety... ważę tyle samo!
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
 
a ja nie mam ani wagi ani centymetra
mogę co najwyżej miarką budowlaną sie mierzyć:-p

a na seria to chce kupić wagę , ale nie mogę się zebrać....
 
a ja sie przylaczam! wiem, wiem, zaraz zaczniecie krzyczec, ze karmie, ale cholera zdrowo sie odzywiac zawsze wolno, nie?! a jak waga przy okazji ruszy, to bedzie sukces. wlasciwie juz zaczelam od poniedzialku i juz mi sie schudlo 1,5 kg :) nie glodze sie, ale nie jem pieczywa i jem same zdrowe rzeczy, no prawie same. i mam postanowienie cwiczyc. na razie tylko postanowienie.
na razie wygladam jak potwor. musze zrzucic 30 kg!!! aaaaaaaaaaaaa!!!
ale dupa, od czegos trzeba zaczac.
"eyes on the prize"
i staram sie motywowac pozytywnie i chwalic sama siebie
na przyklad pochwale sie publicznie, ze tak naprawde to waze juz 4 kilo mniej niz przed ciaza :)
 
reklama
Do góry