reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzanie: diety, cwiczenia, motywacja :-)

reklama
Wreszcie wątek dla mnie:-):-):-)
Od cesarki minęło 5 m-cy a ja wygladam jak w zawansowanej ciązy. Mam do zrzucenia 15 kg i wielkie sflaczałe brzuszysko. Wiem, że po cesarce wchłanianie brzuszka moze trwać nawet rok ale ja już na nic nie liczę. Zaczynam intensywne odchudzanie plus jakieś tabletki. Obecnie ważę 76 kg. Liczę, że wesprzemy się wzajemnie :-D:-D:-D
 
:tak::tak::tak::tak::tak::tak:jak najbardziej jestem za!
Z tym, że ja kombinuję jak tu schudnąć, a się nie narobić:-D.
Jakieś dietki cud???:-)
Melduję, że warzę 59 kg przy wzroście 158 cm albo 159 cm, już nie pamiętam:-D i do zrzucenia mam minimum 6 kg, a maximum 9 kg. Ale przy moich zdolnościach jak uda mi sie gdzieś zgubić 2 kg to już będzie sukces:-).

 
ja też myślę, że z Ciebie Anka twarda sztuka- te rowerki codziennie, weider :blink:
oj tam. Co z tego jak nie trwa to długo. Zryw i tyle
Od jutra zaczynam South Beach, bo łatwa i przyjemna :-)
zobaczymy
stosowała ją któraś z Was. Może się podzieli wiedzą tajemną ;-)
uciekam po Bartka
 
Kobitki wyjaśnijcie mi co to jest: weider, south beach itp. I na czym to polega, choć w skrócie PLISSSSSSS.
Jestem kompletnie zielona w tych sprawach, to diety czy ćwiczenia???
Nigdy nie stosowałam diet ani ćwiczeń, bo z natury leniuszek jestem, ograniczałam tylko jedzenie no i stresy robiły też swoje. Czasami chudłam, a czasami przybywało. Jak w pysk strzelił efekt jojo.:-D. Nie lubię swoich kilogramków:no::no::no:.
 
reklama
Do góry