reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzanie: diety, cwiczenia, motywacja :-)

Agask :-) moje gratulacje :tak::-). Super, że udało Ci się zrzucić tych kilka kilogramków ;-).
Ja na razie nie mam się czym poszczycić :zawstydzona/y:, ale nie ubolewam nad tym :-p.
 
reklama
:-):-):-)
sama się z siebie śmieje
bo dałam się ponieść i zakupiłam herbapolu serię nr 1 spalanie
serię są 1 na 14 dni druga na 7 , 3 na 7 dni.
Więc od dziś zaczynam ;-)

i mam nadzieję do 38 rozmiaru zejść , bo góra to jako tako 38/40 ale dół to pełna 40
a dostałam całkiem ładną spódnicę 38 i chce w niej git wyglądać..., bo na razie to szyneczka...:-p
no i zamierzam się dziś trochę porozciągać..
 
agula82 mam nadzieję, że Ci pomoże ten herbapol, bo mi nie pomógł:no:.
Próbowałam wielu specyfików z racji mojego lenistwa :-p i niestety zero skuteczności. Ja nie wiem, może mój organizm jest jakiś inny.
Nawet próbowałam te niby cudowne plastry vita slim. Żeby było widać jakiekolwiek efekty zakupiłam dwa opakowania i zapodałam sobie podwójną dawkę plasterków i co???... I nic. Pic na wodę. Jeszcze po nich bardziej chciało mi się jeść:confused:.
Więc pozostaje tylko więcej sie ruszać :zawstydzona/y:. Dobrze, że już ciepło się robi :tak:.
Powodzenia w walce z tłuszczykiem ;-):tak:.
 
winka ja te wszystkie herbatki i specyfiki traktuje z przymrużeniem oka, ale mi tak trudno jest się zebrać żeby zrzucić te parę kilo, że jak mam coś co muszę regularnie stosować to jakoś łatwiej mi se zabrać...chociaż to tez nie do końca....

Wiesz ja na przykład ćwiczyć bez dvd nie potrafię, musi być ktoś kto ze mną ćwiczy
dlatego wszystkie ćwiczonka z gazet , portali itp się u mnie średnio sprawdzają...

na razie byłam u lekarza który kazał wszystkie niedobory uzupełnić, zdrowo zacząć jeść i poprawić kondycję, bo ostatnia ciąża strasznie obciążyła organizm czyli doprowadzić się do ładu i składu żeby kolejna nie była od początku obciążona.

strasznie to chaotycznie napisałam ale jakoś dziś tak myślę
 
stosowałam przez 3 dni te herbatkę i muszę powiedzieć że jakoś tam na mnie działa, energii mi przybyło , cały czas było mi strasznie gorąco itp. teraz przerwałam bo @ była a doczytałam że nie powinno się zaczynać pić kiedy się @ pojawia.

a do tego mam takie treningi na dvd na brzuch i pośladki. Wczoraj ćwiczyłam z 3 serii każda po 5 min wytrzymałam 2 min z pierwszej na brzuszek. Z drugiego zestawu było trochę lepiej prawie 1 serię skończyłam:tak::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
A dziś mam takie zakwasy że ledwo się ruszam. :baffled:
niezłą mam kondycję;-)
 
Agula z moją też jest krucho, ja znowu dałam ciała i muszę się wziąć w karby, bo mam kilo do przodu, a było tak pięknie. Jestem pewna, że nie tylko się wciśniesz w 38 ale wskoczysz w ten rozmiar luzacko. Ja bym chciała wskoczyć w 40 ale jeszcze ho ho ho.
 
no to dołączam do modelujących swoje ciało. Waga już spadła do tej sprzed ciąży, ale jeszcze tak z 5 kg bym się chętnie pozbyła. Diety to na razie żadnej nie planuję. Obecnie stosuję ciasteczkową, pychota ;-) i póki karmię to nie planuję zmieniać, bo po tych 4 miesiącach dity cukrzycowej bardzo się stęskniłam za wieloma rzeczami. No ale nad brzuszkiem to muszę popracować, bo wisi po ciążowy flaczek. Od kilku dni obiecują sobie, że zaczną 6-tkę, ale zabrać się nie mogę.
 
reklama
Do góry