reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzanie: diety, cwiczenia, motywacja :-)

reklama
Tojek ja mam nadzieję, że będę musiała przejść na taką dietę bez względu na odchudzanie, więc chętnie potowarzyszę, a poza tym uważam, że przesadzasz :-) widziałam Cię, szczupła jesteś i koniec, taką wagę to ja miałam jak do ślubu szłam i dałabym się pochlastać za powrót do niej.
 
Toja, jakbym o innej osobie czytała... nie mogę uwierzyć... ze spotkania pamiętam Cię jako smukłą, śliczną laseczkę :tak:No chyba, że przez ten rok przytyłas z 10 kilo, ale jakoś trudno mi w to uwierzyć...
No i wiesz - nie szalej. Jak schudniesz w miesiąc 7 kg to dopiero ciałko sflaczeje. Lepiej założyć nie więcej niż 2-3 kg miesięcznie.
A wiecie czego ja najbardziej nie lubię? Przymierzalni w sklepach. Bo w domu, nawet przed lustrem, to jakoś tak nie widzę tych moich obwisów, a w tych sklepowych co człowieka prezentują z wszystkich stron dopada mnie przykra rzeczywistość. :-D
Ja od ślubu przytyłam 2 kg, i chętnie bym je straciła, ale niezbyt mi się udaje. Czasem jest pół kilo, czy nawet kilo mniej, ale potem jakoś znów dobijam... Ale nic to, tragedii nie ma, najwyraźniej muszę polubić to moje wcielenie i już.b
 
przytyło mi się nieco od ubiegłego roku... wszystko poszło w brzuch! mam wrażenie, że brak mi talii...
stąd moje samozaparcie na chudnięcie! ale ma się rozumieć nie natychmiastowe! po co mi nowe problemy ze skórą?

dzisiaj udało mi się nie jeść słodyczy! hip hip hurra!

po godz 19 pędzę z psem do lasu! trzymajcie kciuki!

margot! przymierzalnie! tak! tak! i 3 razy NIE! część luster pięknie wyszczupla! inne jakoś... zniekształcają... no chyba, że ja taka zniekształcona jestem... :baffled:
agask! oj nie przesadzam! dostaję zadyszki na schodach! kondycja = zero!
 
A co to??? pomasowałaś się bańką czy zaczęłaś robić pompki? :-D

Winka, u mnie Mario z Karolką też rzadko jedzą ciemne pieczywo, a ja prawie wyłacznie, kupujemy po dwa chleby i połówki zwykle mrozimy.
 
reklama
dołączam
od jutra :-p

jestem niemożliwa
od lutego wpadło mi chyba z 5-6 kg :baffled::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
w sam raz na lato


Tojek, jakoś sobie Ciebie nie wyobrażam z nadkilogramami :laugh2:
 
Do góry