reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzanie na DuKaniE

nati ma racje, panierka odpada;-) ja też na dukania zaszłam w ciąże:-)ale nie dość,że przytyłam "tylko" 11 to od razu zaraz wróciłam do tej wagi,bez joja żadnego udało się, choć porzuciłam na 2 fazie już, więc ryzyko było:-)
a jakbym sciagala panierke? :-D hihi wiem jestem dziwna, ale mi tylko paluszki przez buzie przechodza i brzydze sie robic "normalna" taka rybe bez glowy... Jak widze stoisko rybne to odwracam glowe ;-)

eywa
a teraz bedziesz zaczynac od 1 fazy czy od 2giej?

a dlaczego nie mozecie karmic i byc w 2 fazie? tam jest duzo zdrowych rzeczy :-)
 
reklama
asiunia-a takie filety mrozone? albo sa w takich kostkach mrozonych.
chyba przy karmieniu nie mozna stosowac zadnych diet. zaraz poszperam w necie
 
ja bym tych paluszków nie jadła, one są jakoś przetworzone i nie wiem czy nie przy użyciu tłuszczu itp,

dukan opracował dietę dla matek karmiących i kobiet w ciąży,ale to jest ryzyko, fakt,że zdrowo na pewno, ale ...to głównie białko,więc dla dziecka na pewno nie wystarczy;) długo się zastanawiałam, czytałam,ale nie podjęłabym ryzyka zaszkodzenia małej, jeszcze będzie czas na wymarzoną figurę:)
 
asiunia-a takie filety mrozone? albo sa w takich kostkach mrozonych.
chyba przy karmieniu nie mozna stosowac zadnych diet. zaraz poszperam w necie
bede musiala poszukac czegos, no bo jak mowicie ze paluszki nie no to nie....

a czy mozna jesc zupy gotowane np na piersi z kurczaka? Wiem ze w 1 fazie nie wolno jesc zadnych warzyw ani owocow, ale taka ugotowana w bulionie piers?
 
teoretycznie tak,ale warzywa wyjąć trzeba na tej fazie;-)
no bo wiesz jak bede gotowac zupe dla reszty i obiady to chcialabym jakos tak to maksymalnie polaczyc, i tak pomyslalam ze oni zjedza normalna zupke z makaronem i warzywkami, a ja wyciagne piers poleje odrobina bulionu i tak zjem?
a ty jak jadlas obiady?
 
ja najczęściej pierś smażoną na teflonie w jajku bez tłuszczu ofc:-) potem bigos czesto na piersi właśnie, naleśniki, pałki pieczone bez skóry, sałatka z tuńczykiem, miałam trudniej bo po nocach szykowała, obiady, bo jadłam je w pracy, a przy 20 dzieciaków nie miałam czasu na jedzenie zbyt dużo:-)
 
ja wlasciwie tylko grillowane jadlam- piers z kurczaka lub rybe.
czasami gotowane lub na parze. ale tych z pary nie lubie
 
reklama
Do góry