reklama

Odchudzanie razem z preparatem Figurena

Temat na forum 'Diety, diety' rozpoczęty przez Taurella, 22 Styczeń 2015.

1. Taurella

Taurella Początkująca w BB

Rozpoczęłam z nowym rokiem odchudzanie. Zaplanowałam sobie że odchudzę się według najbardziej popularnych metod i rad m.in na forach internetowych czyli dieta MŻ, ćwiczenia i uśmiech na twarzy. Niestety to jest dla mnie nie do przebrnięcia. Nie dałam rady z utrzymaniem tych zaleceń - bardzo ciężko mi wytrwac w tych postanowieniach. Zaczęłam więc szukac jakiegoś suplementu który wspomoże moje działania i jak zobacze efekty to wydaje mi się że będzie to wystarczająca dla mnie motywacja żeby wytrwać w odchudzaniu. Co polecacie, ja usłuszałam od koleżanki o figurenie i chciałam się dowiedzieć jak w temacie czy ktoś z Was stosował i moze się wypowiedzieć na ich temat? Wiem że pewnie część użytkowniczek będzie chciało mnie zniechęcić do stosowania suplementów ale ja juz jestem pewna że bez tego ne dam rady, a słyszałam też pozytwyne opinie na ich temat.

2. reklama
  3. Weramoni

Weramoni Początkująca w BB

Aktywność fizyczna i przestrzeganie zasad zdrowego odżywiania do podstawa, dobry suplement diety tylko Ci może pomóc w Twoich działaniach tak więc nie będę Ci odradzała suplementacji. Sprawdziłam ta figurene na ich stronie i trochę opinii znalazłam w Internecie, wydaje się być ok. Spytaj może jeszcze jakiegoś dietetyka co o tym myśli.

Poleć forum