reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzanie!!!

Własnie Wiktoria moze i mąż nie jest szczupły z kalofyferem nie znamy go ale tak przypuszczam i jemu nie przeszkadza twoje ciałko i napewno je kocha głowa do góry a najlepsze cwiczenia na zgubienie kilogramów jest własnie seks :-) .
Aga ja tez pokazuje wałeczki albo mówie ze mi przybyło ale mój m sie cieszy bo mówi ze kocha mnie taką jaka jestem i chudsza nie musze byc ze kochanego ciałka nigdy dosc.I sie smiejemy bo mój m też ma brzuszek i nieraz jak sie ubiera to mówie wciąg brzuch :-) a on sie smieje i mówi nie widzisz jaki mam kaloryfer :-)
 
reklama
witam mam ten sam problem bo przy wzroście 161cm mam 75kg:((( ciężko mi zrzucic te kilkogramy i przez to nie lubie swojego ciała,wstydzę się gdziekolwiek wychodzic.Co chwile mówię że muszę się za siebie wziąśc ale niestety cieżko mi to idzie:zawstydzona/y:moją zmorą są słodycze .WIem że musze się zmotywowac i zacząc systematycznie cwiczyc i ograniczyc jedzenie i słodkości.Chciała bym schudnąc 15kg......
 
Wiktoria12 To wiktoria 3 musi wystopic o zmiane nazwy watku do Moderatorki działu lub ewentualne przeniesienie go. Ja tu nie moderuje i nie mam uprawnień.
edit ewentualnie moze też poprosic o pomoc któregoś z administratorów
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry