reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzanie!!!

Ja próbowałam kilku diet po urodzenia drugiego dziecka, najbardziej pomogła mi Dieta1, po prostu piłam na niej koktajle proteinowe i chudłam. Starałam się też zdrowo odżywiać, jeść kolacje najpóźniej 4 godziny przed zaśnięciem. Było to dosyć łatwe, bo piłam wieczorem koktajle proteinowe jako zamienniki posiłków i nie chciało mi się jeść... Ktoś tutaj wyżej pisał, że nie je śniadań lub je bardzo małe. To nie jest dobry pomysł. Śniadanie jest podstawowym posiłkiem i powinno dostarczyć energii na cały dzień...
 
reklama
A ja słyszałam o zielonej kawie w tabletkach, zielona kawa nie tylko odchudza (redukuje "tłuszczyk...), ale także poprawia krążenia (nie okłamujmy się mnóstwo czasu spędzamy w siedzącej/stojącej pozycji), i poprawia koncentracje (która się pogarsza nie tylko z wiekiem...).
 
W sumie dobrze jest zanim rozpocznie się odchudzanie czy jakąś dietę zorientować się, do czego jest w ogóle zdolny nasz organizm i my same. Pomocne może być - w moim przypadku się przydaje przynajmniej - jaki styl zdrowia się posiada, najlepiej jest go ustalić przez zrobienie testu. U mnie wyszła indywidualistka. Jest to o tyle pomocne, że wraz z wynikami łatwiej o porady i bardziej efektywne dbanie o siebie.
 
dawno już przestałam wierzyć w suplementy, teraz wierzę w siebie i moją silną wolę, codziennie ćwiczę i jem co 3 godz. dopiero teraz osiągam efekty mojej wytrwałości, suple rzućcie w kąt!
 
Kobietki, a słyszałyście może o hydrokolonoterapii? Ostatnio opowiadała mi o niej moja ciocia. Generalnie jest to oczyszczanie jelit polegające na ich płukaniu. Nie jest to to samo co lewatywa, bo dzięki hydrokolonoterapii można przepłukać całe jelito grube. Ponoć to serio oczyszcza organizm z toksyn i to lepiej niż niejedna dieta, bo tak można szybko pozbyć się złogów w jelitach. Zastanawiam się czy nie warto spróbować, ale najpierw, poczekam na opinię ciotki a potem się zdecyduję : )
 
Ja dalej na dukanie, waga świetnie schodzi w dół,ale też ćwiczę,więc to nie zasługa samego odchudzania. Jem 3 duże posiłki diennie, i dwa małe :, więc głodna nie chodzę :)
 
super są takie motywatory na telefon :) ja ostatnio bazuję na zdrowym odżywianiu. Jem dużo kasz, warzyw i owoców. Planuje wybrać się do dobrego dietetyka poradzić się odnośnie mojego planu żywieniowego, żeby przy okazji nie wyrządzić sobie ku ku. Oczywiście do tego regularnie zaczęłam ćwiczyć. Kto jak kto, ale tylko my sami możemy zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie na przyszłość.
 
Schudnąć trzeba chcieć i mieć samozaparcie i dyscyplinę. Systematycznie ćwiczyłam brzuszki, wyeliminowałam cukier i do tej pory nie piję nic z cukrem z czego jestem dumna. Zastosowałam dietę 1000 kalorii, jadłam normalne obiady jak domownicy. Wiadomo zero słodyczy, fast foodów, owoce i warzywa. Jeśli coś kusiło jakieś danie, to tylko gryz lub 1 łyżeczka dla zabicia smaku.
 
reklama
Ja kilka lat temu schudlam 12kg na diecie shout beach, przy okazji wyrobilam sobie zdrowe nawyki zywnosciowe. Fakt ze dieta o maly wlos nie doprowadzila mnie do anemi. Do starej wagi nigdy nie wrocilam.
 
Do góry