reklama
  1. Uwaga. Jedna z BB Mamuś potrzebuje pomocy. Chodzi o życie jej córeczki Możesz pomóc? Zrób to teraz! Dziękuję

Test gier i zabawek dla dzieci! Tylko kilka dni zbieramy zgłoszenia, więc galopem się zgłaszajcie!

Urodziłaś w październiku? Koniecznie zrób pamiątkową kartkę i wygraj jeden ze 100 zestawów od Baby Dove! Do 10.11 czekamy na październikowe maluszki!

Zamknij powiadomienie

Odchudzanie

Temat na forum 'Mamy nastolatków' rozpoczęty przez paulinapaula, 25 Wrzesień 2018.

1. paulinapaula

paulinapaula

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześć!
    Od jakiegoś czasu mój mąż zaczął zwracać uwagę na masę mojego ciała, może rzeczywiście po ciąży trochę przytyłam... Ale do sedna, jakie polecacie mi wspomagacze? Jak narazie mam na liście African Mango Slim, to jakaś nowość na rynku ale mówią że to bardzo dobre i szybko efekty widać, stosowaliście? Polecacie?

2. ONAONAONA

ONAONAONA Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    4
    radzilabym wpierw zmianę nawyków żywieniowych..woda zamiast słodzonych napojów itd.
    dodać regularne ćwiczenia bez oszukiwania min. 3.4 razy w tyg
    i obejdzie się bez owych wspomagaczy na których wybacz ale się nie znam i nie wierzę tym bardziej

3. reklama
  4. Kacprysiowo

Kacprysiowo Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    A ja polecam przed wszystkim rozmowe z mężem!

5. Asiula86

Asiula86 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    5
    Może niech mąż zwróci uwagę na swoją masę ciała, jeśli koniecznie chce coś zmienić, bo na twoją raczej nie ma wpływu. A poza tym kiepska reklama:D

6. ONAONAONA

ONAONAONA Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    4
    reklama . kurcze ze też nie pomyślałam hehe

7. Ewka34

Ewka34 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    14
    Jak sie temu bardziej przyjrzec ,faktycznie reklama :D

8. Asiula86

Asiula86 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    5
    No dobra, nie wiem, ale mi to brzmi jak z telezakupów;)

9. Mamafasolki

Mamafasolki Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    2
    Producent tego produktu dba o to, żeby nie było negatywnych opinii, ale skoro sam się prosi :) akurat tak się składa, że dostałam ten produkt i... Efektów oczywiście nie było :) może trochę mniej miałam ochotę na słodkie, ale to bardziej wynika z tego, że po prostu odstawiamy. Jak poszłam do dietetyka i pilnowałam diety to efekty były :) bez wspomagaczy :)

Więc pic na wodę. Takie moje zdanie :)

10. reklama

Poleć forum