reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzanie

Dołączył(a)
25 Wrzesień 2018
Postów
2
Cześć!
Od jakiegoś czasu mój mąż zaczął zwracać uwagę na masę mojego ciała, może rzeczywiście po ciąży trochę przytyłam... Ale do sedna, jakie polecacie mi wspomagacze? Jak narazie mam na liście African Mango Slim, to jakaś nowość na rynku ale mówią że to bardzo dobre i szybko efekty widać, stosowaliście? Polecacie?
 
reklama
radzilabym wpierw zmianę nawyków żywieniowych..woda zamiast słodzonych napojów itd.
dodać regularne ćwiczenia bez oszukiwania min. 3.4 razy w tyg
i obejdzie się bez owych wspomagaczy na których wybacz ale się nie znam i nie wierzę tym bardziej
 
Może niech mąż zwróci uwagę na swoją masę ciała, jeśli koniecznie chce coś zmienić, bo na twoją raczej nie ma wpływu. A poza tym kiepska reklama:D
 
reklama
Cześć!
Od jakiegoś czasu mój mąż zaczął zwracać uwagę na masę mojego ciała, może rzeczywiście po ciąży trochę przytyłam... Ale do sedna, jakie polecacie mi wspomagacze? Jak narazie mam na liście African Mango Slim, to jakaś nowość na rynku ale mówią że to bardzo dobre i szybko efekty widać, stosowaliście? Polecacie?
Producent tego produktu dba o to, żeby nie było negatywnych opinii, ale skoro sam się prosi :) akurat tak się składa, że dostałam ten produkt i... Efektów oczywiście nie było :) może trochę mniej miałam ochotę na słodkie, ale to bardziej wynika z tego, że po prostu odstawiamy. Jak poszłam do dietetyka i pilnowałam diety to efekty były :) bez wspomagaczy :)

Więc pic na wodę. Takie moje zdanie :)
 
Do góry