reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzankowe pierdoły....

reklama
ja czasami mam małe grzeszki w diecie ( lody włoskie, ), ale jakos pierwszy raz nie czuje że jakos sie bardzo odchudzam a waga pomału leci w dół. Już ok -7kg, bo sie czasami zmienia i nawet czasami - 9kg.
Elwis na pewno dasz radę!!!
 
Wow dziewczyny!!!

Gratuluję sukcesów..

Bo u mnie.. po każdym takim pobycie u teściów/rodziców, albo jakiejs wiekszej imprezce, zaraz wskakuje troche ciałka...:baffled::baffled::baffled: ale nie za duzo..

teraz miałam 63 kg..

Wystarczy, ze troche poćwicze, nie jem juz od 18, i kilogram ubył
(zazwyczaj po wieczornym obzarstwie automatycznie waga wskazuje wiecej-a np na weselu nie ma innego obżarstwa..wszystko w nocy...)

jak jestem sama to przyrzadzam sobie niełączeniowe posiłki, ale jak juz gdzies ide, to jem co jest..

musze sie zmobilizowac do zrzucenia tych cholernych 2 kg..

Ale opinie wszystkich o tym, ze dobrze wygladam i nie musze sie odchudzac wcale mnie jakos nie motywuja...:baffled::baffled::baffled:

11 sierpnia kolejne wesele.. mam zamiar schudnac te 2 kg.. i mam jeszcze jedno pytanko..

Korzystałyscie kiedys z wyszczuplajacej bielizny????

ja sobie upatrzyłam w necie wyszczuplajace majtki- mi chodzi głownie o takie, co spłaszcza brzuch.. ale nie wiem, moze to niewypał i szkoda kasy na to?, Macie jakies doswiadczenia w tym temacie??? Faktycznie spłaszczy mi to brzuch, bo nie ukrywam, to jedyna czesc mojego ciała, która jeszcze sporo pozostawia do zyczenia...i deformuje mi całą sylwetke...
 
ja zakupiłam sobie gorset wyszczuplający a allegro:
SLIM LIFT GORSET WYSZCZUPLAJĄCY+RAMIĄCZKA L-3 (215144456) - Aukcje internetowe Allegro

spoko .. brzuch na prawde nienwylawa sie ze spodni, te ich ramiączka zamieniłam na zwykłe od stanika albo można zapiąć do stanika z tyłu ten gorset, zeby sie nie zwijał
bo te bez ramiaczek to sie zwijają

wzięłam rozmiar XL , trzeba sie zmierzyc w biodrach i tam jest tabelka

jak go zobaczyłąm to myslałam ze sie nie zmieszczę, ale się udało i nawet wygodny i nie tak gorąco. Tylko do korzystania z ubikacji trzeba zdjąc ramiączka ..
polecam zwłaszcza pod sukienki
 
a ja się mogę pochwalić (tak naprawdę, waga poranna) 2,5 kg wrzuconymi na garba podczas urlopu
i walkę zaczynam znów
i już
leję na to.............
 
zaczynam MM znowu
dzisiejsze śniadanie: 2 kromki chleba razowego pełnoziarnistego (super smaczny, kupiłam na bazarku, można nawet mąkę razową prasowaną w budzie na bazarku kupić!!!), ser biały chudy i pomidor z przyprawami i czosnkiem. aż mi się za dużo tego czosnku sypnęło...., do tego kawa ze słodzikiem (bez mleka)

na obiad zjem sobie makaron z sosem tuńczykowo-pomidorowym albo fasolę szparagową z kabanoskiem.
 
dzisiaj już dieta pełną gębą, żadnych odstępstw :no:
Ś: płatki gurskie+sliwka i morela suszone, jog.nat. bez cukru
O: 2 krokiety: naleśnik z mąki razowej z farszem kapuściano-pieczarkowym), pomidor
K: makaron durum z sosem tuńczykowo-pomidorowym (często go jadam, ale uwielbiam!!!)

zrobiłam sobie powidła jabłkowe:-) (z odrobiną fruktozy) bo dżemy bezcukrowe mi się skończyły, a w sklepie obok nie ma:-(.
a tego sosu do makaronu też 3 słoiczki od razu machnęłam :-)

jeszcze muszę sobie na allegro kupić formę do muffinek i będę sobie piekła MNIAAAAAAAAAAAAAAAAAAMMMMMMMMMMMMM
Wyniki wyszukiwania - Allegro
COŚ TAKIEGO WŁAŚNIE
 
a jak przechowujesz ten sos, normalnie w lodówce, czy jakos pasteryzujesz..

A moze dałoby sie zamrażać taki sos...
 
a jak przechowujesz ten sos, normalnie w lodówce, czy jakos pasteryzujesz..

A moze dałoby sie zamrażać taki sos...

Basiu nakładam gorący do słoików i odwracam do góry dnem, on się tak wstępnie zapasteryzuje sam. Potem trzymam go w lodówce. Zamrażać też go można.
 
reklama
Diety, diety, ja tak nienawidzę diet, że wolę zjeść tylko sam chydy jogurt jeśli miałabym sobie specjalnie gotować - leń ze mnie i tyle.
Ostatnio przybył mi kilogramik, więc stwierdziłam że czas się za siebie wziąć i przestać żreć po nocach. Bo cały dzień jem malutko, a o 22, 23 robię sobie bułeczkę z wedlinką, najlepiej baleronikiem, czasem na to jajeczko, ser żółty, pomidorek i majonezik :-) - to się dopieszczam co, ale ledwo taką górę mogę ugryźć.
No, więc teraz po 18 nic nie jem :-) i żadnych lodów :-( i czekolady też nie - no, ale z czekoladą to mi się latwiej rozstać niż z lodami :-)
 
Do góry