reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odchudzankowe pierdoły....

nie wiem, czy mi waga nie oszalała, pokazuje że z wczasów zostało mi tylko pół kg :-). oby jutro rano się to potwierdziło...

dziś ugotowałam leczo z kiełbaską :-)
i smażyłam piersi na patelni grillowej, wcześnmiej je wysmarowałam mieszanką musztardy (dijon), oliwy z oliwek, przypraw. ale mniaaaaammmm, jak z prawdziwego grilla. no i nażarłam się jak mops!!!! hmmmm
 
reklama
no ja trochę też schudłam od niedzieli nie robiąc nic w tym kierunku :zawstydzona/y:
tzn. musze gotować no i ostatnio w pracy nam stołówkę zamknęli i musieliśmy biegać dookoła co się skończyło jedzeniem fastfoodu przez 2 tygodnie, podejrzewam że stąd te 2kg + a nie z powodu nie gotowania,
teraz znowu jem domowe jedzonko i już 1,5 kg -
chciałabym wreszcie przekroczyć tą magiczną dla mnie granicę 58kg, bo do tylu schudłam (z 68kg) i niżej zejść nie mogę :-(, a chciałam zejść do 52-54kg, przy wzroście 160cm to i tak wcale nie tak mało ale mi by wystarczyło.
 
A ja sie ciesze..

od kilku dni waga 61 kg..

I to nawet po jedzeniu ciasta..

czyli kilogram do "wagi optymalnej"..

ale ja teraz stawiam na ćwiczenia..

I nie głoduje..!

po prostu jem zgodnie z zasada "niełączenia"..

A nie powiem, dogadzam sobie..

teraz to prawie codziennie, cukinia z mięskiem, patison z mieskiem...:-):-):-)
Mniam mniam...

(ale ze mnie mięsożerca.. a wystarczy 2 razy w tyg jesc mięso...)
 
zazdroszczę ...
ja nie mogę sie coś ostatnio zmobilizować
ani do diety ani do ćwiczeń
a waga stoi po między 58-59 :-(
przy wzroście 160cm to do ideału jeszcze sporo brakuje
 
a ja ugrilowałam Bakłażan.. bleee..
w szkocji robilismy taki ale do sałatki, Myslałam , że bedzie tak dobry jak grilowana cukinia ,a le jednak nie.
Chyba dodam pokrojony do jakiejś sałatki.

albo poszukam jakiś przepis na necie.
 
muffinki przepyszne!!!!!
nie powinnam teraz (o tej porze) jeść mącznych potraw, ale nie mogłam się oprzeć
wielkie mniaaaaaaammmmmmm
pewnie zdjęcie wstawię zaraz :-)
a robi sie je łatwiuśko i szybciutko
 
proszę bardzo :-)

imgp0634mu3.jpg

zapraszam do degustacji!!!!!
imgp0637hm0.jpg
 
reklama
Mireczko smakują równie dobrze!!!!
"mokre"
1 szkl. maślanki
1/3 szkl. mleka (chudego)

"suche"
2 szkl.mąki pp pszennej 1850 (ja miałam pszenną 2000)
4 łyżki fruktozy
czubata łyżeczka proszku do pieczenia
płaska łyżeczka sody
płaska łyżeczka cynamony

szklanka śliwek drobno pokrojonych

wymieszać osobno suche i mokre składniki. do mokrych dodać śliwki, zmieszać razem suche i mokre (mogą być grudy - jest ok.) i zaraz wylewać do formy. piec w nagrzanym do 180 st. piekarniku przez 20-25 minut.
szybkie łatwe i smaczne!!!
SMACZNEGO!!!
AA MAM FORMĘ NA 12 SZTUK I TEGO CIASTA JEST AKURAT TYLE :-)
 
Do góry