reklama

odciąganie pokarmu

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez karolyn1987, 1 Wrzesień 2016.

1. karolyn1987

karolyn1987 Fanka BB :)

Mój synek ma już 2 miesiące. Ogólnie nigdy tak naprawdę nie potrzebowałam laktatora bo laktacja sama się rozbujała. Miałam nawet laktator canpol babies easy start ale nie mogłam nim nic ściągnąć i jakoś się nie polubiliśmy. Teraz się zastanawiam czy nie kupić nowego laktatora np zachwalanego lovi prolactis. Czasami zdarzają się sytuacje kiedy muszę wyjść do lekarza, albo nawet chciałabym pojeździć na rowerze, a tu trzeba się wstrzelić w przerwę między karmieniami. Nie wiem tylko jak wtedy ściągać pokarm aby znowu nie za bardzo pobudzić już unormowanej laktacji. Możecie coś doradzić? Zastanawiam się też przed kupnem czy się nie okaże, że skoro tamtym laktatorem nic nie ściągałam to i lovi nie pomoże :).

2. Kitki

Kitki Fanka BB :)

Ja mialam wlasnie campol baby easy start elektryczny i bez problemu sciagalam pokarm. Takze nie wiem czy to kwestia laktatora

3. reklama
  4. karolyn1987

No właśnie teraz nie wiem czy ryzykować;/

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

5. Jadwiga orłowska

Jadwiga orłowska Fanka BB :)

A nie lepiej kupic jedno opakowanie mleka? Ja zaraz po urodzeniu kupilam na wszelki wypadek. Fakt otworzylam pô 4 miesiacach, ale zawsze bylam spokojna gdy wychodzilam.

6. karolyn1987

Mam mleko ale wolałabym podawać swoje

7. Elenna

Elenna Fanka BB :)

Jeśli to sporadyczne wyjścia to ok. Jednak przy częstszych laktacja może się rozregulować. Poza tym trzeba się liczyć z tym, że pewnie mleko i tak w porze karmienia będzie się lekko sączyć, a po powrocie trzeba będzie podać pierś lub odciągnąć pokarm, bo o zastój łatwo.
    A może by spróbować ręcznego ? Ja przez pierwsze 3 miesiące sporadycznie odciągalam i musze powiedzieć, że u mię się ręczny sprawdził.

8. karolyn1987

No nic. Kupiłam. Zobaczymy;)

9. AntOlaa

AntOlaa Moderatorka Członek załogi

Ja na poczatku używałam elektrycznego Canpola, od dwoch miesiecy uzywam recznego i wyciagam o wiele, wiele wiecej mleka niz eletrycznym.

10. reklama
  11. karolyn1987

Póki co po rannym karmieniu odciagnelam ok 40 ml więc nie wiem czy płakać czy się cieszyć;/

12. Jadwiga orłowska

Jadwiga orłowska Fanka BB :)

Skoro to po karmieniu to raczej ok.

Poleć forum