reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odczucia majowych mam

reklama
Cześć dziewczyny zakładam ten wątek z myślą że będziemy się dzielić swoimi odczuciami odnośnie swojego samopoczucia w poszczególnych etapach ciąży. Ja jestem obecnie w 12 tc od początku nie miałam mdłości ani nie dokuczal mi ból piersi za to odczuwalam senność, zmęczenie, pobolewanie brzucha ( przeszło od kiedy zarzywam magnez) miałam wzdęcia i gazy :/ teraz jakby mniej odczuwam te dolegliwości aż się zastanawiam czy wszystko ok a jak jest u was? Pozdrawiam :-)

Napisane na D5503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie mdlosci i wymioty towarzysza od 5tyg ciazy. Piersi takie nabrzmiale ze mam wrazenie ze sie urwia bez stanika:szok: boli zadnych. Zaparcia masakryczne (toaleta raz na tydz). Sennosc straszna ale ja zawsze bylam spiochem:-p
 
Ja mdłości i wymioty od 6tc. Do dziś 16tc zdarza mi się wymiotowac a mdłości to nadal normalka. Senność tylko do ok 10tc.
Czasami niestety zgaga-w poprzedniej ciąży była dopiero przed porodem. Od początku 4mc często mam bóle głowy i migreny.
To moja 3 ciąża i zdecydowanie przechodzę ja najgorzej ;) .
 
A teraz to mdłości mam głównie jak po wstaniu nic nie zjem i wieczorem . Na razie nie wymiotuje choć miewam momenty że zastanawiam się czy nie biec do wc. Sennosc trochę mi minęła i ogolne lepiej się czuję. Mam wiecej energii. Chociaż w kolejce w sklepie dalej stać mi ciężko. Zaraz mi duszno i słabo. Piersi mam duże ale nie bolą jakoś mocno .

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny zakładam ten wątek z myślą że będziemy się dzielić swoimi odczuciami odnośnie swojego samopoczucia w poszczególnych etapach ciąży. Ja jestem obecnie w 12 tc od początku nie miałam mdłości ani nie dokuczal mi ból piersi za to odczuwalam senność, zmęczenie, pobolewanie brzucha ( przeszło od kiedy zarzywam magnez) miałam wzdęcia i gazy :/ teraz jakby mniej odczuwam te dolegliwości aż się zastanawiam czy wszystko ok a jak jest u was? Pozdrawiam :-)

Napisane na D5503 w aplikacji Forum BabyBoom
Cześć ja również nie miałam mdłości, za to senność, zmęczenie , przygnębienie doskwiera do tej pory u mnie to 14 tydzień, serdecznie pozdrawiam :)
 
Ja swiruje bo usg miałam 3 tygodnie temu i jeszcze tydzień muszę poczekać na kolejne i to chyba dla mnie za długo... Pierwsza ciążę poronilam w 6 tyg choć dowiedziałam się o tym że obumarla 3 tyg później... Przez to ten mój niepokój ciągły czy wszystko ok... Niby wiem że od samego początku oprócz wymienionych wcześniej objawów nic meczacego mi nie doskwieralo i na usg wszystko ok wyniki badań też ok ale jakoś tak przez to nie czuje ze jestem w ciąży i zamiast się cieszyć że nie męczę się jak wiele innych kobiet w ciąży to schizuje... Ehhhh niech ten tydzień zleci szybko i znowu zobaczę moja kruszynke cała i zdrowa. Pozdrawiam

Napisane na D5503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
u mnie od około 6 tc mdłości i senność. Skończyły się książkowo na początku 2 trymetru. Teraz 16 tc i czuje się ok, chodź często łapią mnie przeziębienia.
 
reklama
Mdłości, cały czas czuję mdłości... Żadnych wymiotów, raz albo dwa ból migrenowy. Ogólnie czuję się opuchnięta i wielka. Biust nabrzmiały i pobolewa mnie podbrzusze. Jeśli chodzi o samopoczucie to raczej kiepskie, czekam na II trymestr, aby mia zaczęło się cokolwiek chcieć.
Ogólnie przechodzę tą ciążę trochę gorzej niż pierwszą.:(
 
Do góry