reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odczucia marcowych mam

reklama
I ja dołączam do klubu, bo też dopadło mnie przeziębienie i ogromny katar mniej więcej wtedy jak robiłam test
 
Witam...Jestem tu nowa i nie wiem za bardzo w które forum się wkręcić.;P
Generalnie potrzebuje się dowiedzieć czy u mnie możliwa była by w ogóle ciąża, bo przeglądając różne forum niczego sensownego się nie dowiedziałam..
A więc powiem tak od dnia 20.05 zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne, tylko ze względu na to, żeby przesunąć okres w czerwcu,mój ginekolog nie miał nic przeciwko temu..a wię do 20.05 zazęłam brać tabletki, to był 1 dnień mojego @ brałam praktycznie aż do 23.06 bez przerwy 7 dniowej. od 24.6 zaprzestałam je brać. Dnie 26.06 dostałam krwawienia z odstawienia,który trwał 5 dni,wiec do 30.06..I tu moje pytanie kochanie kobietki do was..Czy jeśli miałam stosunek 02.07 to jest szansa na zajście w ciąże? Pierwszy raz brałam tabletki,poza tym nigdy nie potrafiłam sobie policzyć dni płodnych..używam kallendarzyka,nie wiem czy po takim krótkim czasie brania, mogło się już poprzestawiać..Jeśli nie to być może trafiłam w sedno.:) nie ukrywam,że bardzo bym się cieszyła. Proszę o szybką odpowiedz.:)
 
a co pisze w ulotce? z tego co pamiętam to przy tabletkach które brałam, w tych pierwszych dniach po @ pisało, że istnieje szansa zajścia w ciąże i należy skontaktować się z lekarzem.

a ja mam pytanie to przeziębionych Mamusiek, u mnie zaczęło się od zapalenia gardła ale poszło na zatoki, ma któraś z Was pomysł jak uśmierzyć ból i ''przeczyścić'' je? mogę robić inhalacje z wody z solą albo używać wody morskiej?
 
Mój 7tydzien.w pierwszej ciąży bylo znacznie lepiej. Teraz ciągle ssanie w żołądku, mdlosci, słabość i senność calkowicie rozkladaja mnie na łopatki nie moge normalnie funkcjonowac....
 
a co pisze w ulotce? z tego co pamiętam to przy tabletkach które brałam, w tych pierwszych dniach po @ pisało, że istnieje szansa zajścia w ciąże i należy skontaktować się z lekarzem.

a ja mam pytanie to przeziębionych Mamusiek, u mnie zaczęło się od zapalenia gardła ale poszło na zatoki, ma któraś z Was pomysł jak uśmierzyć ból i ''przeczyścić'' je? mogę robić inhalacje z wody z solą albo używać wody morskiej?
Można rozgrzewać zatoki czyli smarować zatoki Amolem. Ja smaruje skronie, szyje ,za uszami Amolem i ubieram czapkę aby głowę rozgrzać. Klade się spac i po bólu...
 
Ból piersi, głód i senność mnie męczy, ale to miłe męczenie ;)
Poza tym strasznie zimne stopy mam! :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry