reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odczucia po porodzie. Złe i dobre strony szpitala, w którym rodzimy dzieci.

reklama
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!   ;D  ;D  ;D   ;D  ;D
BASIU I ARKU GRATULUJE SERDECZNIE SYNUSIA!!
;D  ;D  ;D  ;D
OJ JAK FAJNIE ŻE JUZ SIĘ ZACZĘŁO , CORAZ WIĘCEJ NASZYCH LUTOWYCH POCIECH!  :D :D ;D :D
 
GRATULACJE DLA SZCZESLIWYCH RODZICOW I "NAJSTARSZEGO" WIEKIEM POTOMKA ;-) ZDROWKA I SZYBKIEGO POWROTU DO SIL
buziaki
 
Kochane dziewczynki wy dopinajcie wszystko na ostatni guzik, bo ja teraz biegam dokupując rzeczy na które jeszcze był czas. Miało być 4 lutego a tutaj taka niespodzianka.
Dziś Basia z Michałkiem czują się lepiej. Mały zostanie już na noc przy niej i będzie się tulił do mamusi. Super sprawa patrzeć na niego i tulić go. Nigdy nie przeżyłem czegoś takiego jak teraz. Śmigając tak do żony i synka łezki się kręcą jak sobie pomyśle, że jeszcze pięć minut i zobaczę naszą rodzinę w komplecie. Same się przekonacie, że nie ma nic piękniejszego na świecie jak ta mała dzidzia. Dziś też jako odważny ojciec zaprawiłem się w boju i przewijałem Michałka. Mimo tego, że jest taki maleńki to nie mam z tym problemów i wręcz będę czekał na swoja kolejkę by go móc przewinąć. . A daje czadu. :p dziś 3 kupki i raz siku do 12h. Wieczorem wyśle fotki z dzisiejszego dnia.
 
Arek i Basia (i cała reszta tez jak przyjdzie na nas pora ;)) opiszcie swój poród na stronie fundacji rodzić po luczku. Zaczęła się nowa akcja i w nastepne Boże Narodzenie będzie podsumowanie. Jest ankieta i można dodatowo opisac przebieg porodu. Ja tak zrobiłam po urodzeniu Matusia i teraz też zamierzam. Zawsze to jakas wskazówka dla mam, które rodza po nas.

No a dla szczęśliwych rodziców jeszcze raz gratulacje. No i czekam na dzisiejsze zdjątka.
 
Dziewczynki, jak będziecie opisywać szpitale wpisujcie, z jakiego miasta. Bo ja powiem szczerze dokładnie nie pamiętam gdzie która mieszka.
 
Basiu,Arku,serdecznie gratuluje pieknego syneczka
ale wam zazdroszcze ze mozecie juz tulic dzieciatko
no i ze poród juz za Wami...
 
reklama
No wstawiam nowe fotki.

pict254013cf.jpg



pict257217co.jpg



pict257517db.jpg



pict258214dc.jpg

 
Do góry