reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odczucia po porodzie. Złe i dobre strony szpitala, w którym rodzimy dzieci.

reklama
o rany - jakie piekne Dziecko :) Piękne Piękne Piękne :)

PS. Dziewczyny - tak sobie patrzę na temat tego wątku i hmmm... właśnie wczoraj kupiłam gazetke Dziecko w której jest ankieta fundacji Rodzić po ludzku dotyczaca porodu.Ja sobie ją zostawię do lutego i wypełnię jak juz będzie po wszystkim.Sama jestem ciekawa jak to all wypadnie :)
 
Michaś jest cudowny. Arku a to tylko wypada pogratulować zdjęć jakie robisz - prześliczne. To pewnie nowa miłość dopomaga talentowi fotograficznemu.

Antares ta ankieta jest też online na stronach fundacji.
 
  Witam was dziewczynki. Dziś mój skarb miał wyjść ze szpitala, ale właśnie Basia dzwoniła i oznajmiła mi, że nie wyjdzie bo musi dalej iść na lampy. Przechodzi żółtaczkę. Ja wiem, że oni wiedzą co robią, ale moja Basia już się denerwuje. Leży tam 8 dzień i ma już dość. Trudne to chwile dla niej, ale nic nie możemy z tym zrobić. Wszystko już uszykowane, przygotowane, zapięte na ostatni guzik i co z tego………… smutno mi, bo dziś znów położę się sam do łóżka i będę patrzeć na te puste śliczne łóżeczko. Masarka…………
Pozdrawiam
Arkadiusz
 
Arku nie przejmuj sie wszystkie mamy już przygotowane łóżeczka, ciuszki itp a dzidzi ani widu ani słychu wszystkie
jeszcze w brzusiu siedzą to jest masakra dopiero ;) a Michałka na pewno jutro z mamą wypuszczą do domu bo wydaje mi sie
że łatwiej im załatwic wypis w poniedziałek w niedziele chyba nie chce się u nas nikomu pracować takie są realia głowa do góry!!
 
wypis dostała wczoraj a dziś mieli ją wypuścić i dać książeczke zdrowia małego. jest jednak inaczej. nikomu nie życze takiego wyczekiwania i zdenerwowania.
 
reklama
Wiec niech mały poleży pod lampami i bedziecie już razem w trójkę !! Wiem że sie dłuży ale popatrz
na to ze ty jutro bedziesz miał swoją dwójkę u siebie a nas to dopiero czeka!
 
Do góry