reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Odczucia uderzenia gorąca

Rozwiązania
0
Hej dziewczyny.
Według kalendarza jutro powinnam dostać okres natomiast od wczoraj mam uderzenia gorąca natomiast dzisiaj zwiększyły się . Poce się pod pachami , ręce się poca.
Nie powiem że bardzo chciała bym być w ciąży, staramy się z mężem już od października. Czy to pocenie może zwiastowac ciążę czy bardziej okres?
Trochę się stresuje czym może być spowodowane te uderzenia gorąca...

reklama

szkala

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Skoro jutro masz termin miesiączki, zrób test. Nie będzie stresu, bo wszystko się wyjaśni.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
S KTG i dziwne odczucia ciągnięcia i rozsadzania. Potrzebuję porady 3
N Odczucia po stracie ciazy Potrzebuję porady 6
Ewusia12 Odczucia marcowych mam Marcowe mamy 2018 23
K Odczucia majowych mam Dzieci urodzone w maju 2017 9
M Tesciowie (przyszli, niedoszli, oficjalni itp) wasze odczucia - ciekawa jestem :) Relacje rodzinne 25
V Poród wywoływany oksytocyną czy zawsze gorszy? Ma któraś inne odczucia? Ciąża, poród, połóg 15
Doe Nasze odczucia, samopoczucia, objawy, dolegliwości itp. Archiwum Lipiec 2012 1991
A Odczucia po porodzie. Złe i dobre strony szpitala, w którym rodzimy dzieci. Dzieci urodzone w lutym 2006r. 162
A Gorąca główka. Potrzebuję porady 5
N Wstydliwy problem - uczucie gorąca w pochwie. Potrzebuję porady 1
I Gorąca prośba do mam z Krakowa i okolic! Ogłoszenia - Kraków 1
K Laktator, sterylizator i podgrzewacz - gorąca prośba o poradę Karmienie piersią 14
ewusia34 GORĄCA LINIA LUTÓWEK - SMSy i wiadomości z porodówki - bez komentarzy Archiwum mam lutowych'11 106
E Gorąca linia Styczniówek - BEZ KOMENTARZY !!! Archiwum mam styczniowych'11 194
mamolka Gorąca Linia Grudniówek- bez komentarzy Archiwum mam grudniowych'10 88
Violett Gorąca linia Listopadówek - BEZ KOMENTARZY Dzieci urodzone w listopadzie 2010 82
lolisza Gorąca linia Październikówek - BEZ KOMENTARZY Archiwum mam październikowych'10 171
Black_Opal Gorąca linia Sierpnióweczek - BEZ KOMENTARZY Dzieci urodzone w sierpniu 2010 188
koriander SMS-y i WIADOMOSCI - gorąca linia czerwcówek !!!! Dzieci urodzone w czerwcu 2010 146
B GORĄCA prośba (o opinie) do mam troszkę starszych maluszków! Archiwum 2 - 3 latki 0
Kasia178 Mowa dzieci - gorąca prośba Zdrowe dziecko 38
Do góry