reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odczyt testu po kilku godzinach

kass.es

Fanka BB :)
Dołączył(a)
9 Maj 2017
Postów
760
Witam, jak to jest z tymi testami ciążowymi....wczoraj wieczorem robiłam test, wyszedł negatywny momentalnie .sprawdziłam po 10 minutach, godzinie - nic nie dojrzałam. Dziś wyrzucając śmieci, zerknęłam na test i zobaczyłam bardzo bardzo bardzo cienka i bladą kreskę. Czy jest to raczej wynik reakcji zachodzącej na teście czy oznaka ciąży? Dodam iż do stosunku doszło 24.04, wzięłam wtedy ostatnia tabletkę antykoncepcyjna a mąż nie do końca jest pewny czy zdążyl.
Gdy byłam w pierwszej ciąży cień cienia pojawił się na teście ale po 10 minutach :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam, jak to jest z tymi testami ciążowymi....wczoraj wieczorem robiłam test, wyszedł negatywny momentalnie .sprawdziłam po 10 minutach, godzinie - nic nie dojrzałam. Dziś wyrzucając śmieci, zerknęłam na test i zobaczyłam bardzo bardzo bardzo cienka i bladą kreskę. Czy jest to raczej wynik reakcji zachodzącej na teście czy oznaka ciąży? Dodam iż do stosunku doszło 24.04, wzięłam wtedy ostatnia tabletkę antykoncepcyjna a mąż nie do końca jest pewny czy zdążyl.
Gdy byłam w pierwszej ciąży cień cienia pojawił się na teście ale po 10 minutach :)
Dokładnie też po jakimś czasie kiedyś wyrzucałam test i taka cienka linia była
 
Nie było:) nie zwracaj uwagi na test po dłużej niż 10minut. A jak nie jesteś pewna to powtórz z rana z porannego moczu.

Właśnie w pierwszej ciąży cień cienia pojawił się po 10-15 minutach dopiero ;) wczoraj po godzinie nic nie było więc myślę że to reakcja chemiczna ale jutro powtórzę test :)
 
Witam, jak to jest z tymi testami ciążowymi....wczoraj wieczorem robiłam test, wyszedł negatywny momentalnie .sprawdziłam po 10 minutach, godzinie - nic nie dojrzałam. Dziś wyrzucając śmieci, zerknęłam na test i zobaczyłam bardzo bardzo bardzo cienka i bladą kreskę. Czy jest to raczej wynik reakcji zachodzącej na teście czy oznaka ciąży? Dodam iż do stosunku doszło 24.04, wzięłam wtedy ostatnia tabletkę antykoncepcyjna a mąż nie do końca jest pewny czy zdążyl.
Gdy byłam w pierwszej ciąży cień cienia pojawił się na teście ale po 10 minutach :)
Niby sie już nie odczytuje,ale ja tak mialam z testem w poprzedniej ciąży. Po kilku godzinach sięe pojawila i naprawde bylam w ciazy. Powtorz test
 
reklama
Jeśli ostatni stosunek z którego mogła by być ciąża był tego 24.04 to to jest 16 dni temu. Miałabyś juz prawdopodobnie dwie grube kreski. Plus tabletki antykoncepcyjne. Wiec moim zdaniem to nie ciąża.
 
Do góry