reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oddam potrzebującej mamie

Sylwestrowa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Październik 2021
Postów
1 128
Witam.
Oddam ciuszki dla noworodka/niemowlaka (synek ma 3 mce) kobiecie w ciężkiej sytuacji która spodziewa się dziecka ? Większość jest nowa, cześć dostałam „w spadku” od rodziny. Nie znam dokładnej ilość jeszcze, bo dopiero się zabieram za porządki w spokoju synka (brak miejsca w szafach już), ale chciałabym wiedzieć czy jest tu ktoś, kto by się ucieszył z takiej wyprawki w ogóle?
Pozdrawiam
 
reklama
Na pewno najbardziej potrzebujące są uchodźczynie spodziewające się dzieci, ale raczej one nie korzystają z naszego forum. Na olx jest zakładka, na fb grupy lokalne. Ja właśnie przez taką grupę oddałam rzeczy po swoim dziecku dziewczynie, która urodziła w schronie i z 2 dniowym noworodkiem uciekała do do Polski pieszo. Większość uchodźczyń nie ma nic z wyprawki.
 
Na pewno najbardziej potrzebujące są uchodźczynie spodziewające się dzieci, ale raczej one nie korzystają z naszego forum. Na olx jest zakładka, na fb grupy lokalne. Ja właśnie przez taką grupę oddałam rzeczy po swoim dziecku dziewczynie, która urodziła w schronie i z 2 dniowym noworodkiem uciekała do do Polski pieszo. Większość uchodźczyń nie ma nic z wyprawki.
Uuu, podasz linka??
 
Witam.
Oddam ciuszki dla noworodka/niemowlaka (synek ma 3 mce) kobiecie w ciężkiej sytuacji która spodziewa się dziecka ? Większość jest nowa, cześć dostałam „w spadku” od rodziny. Nie znam dokładnej ilość jeszcze, bo dopiero się zabieram za porządki w spokoju synka (brak miejsca w szafach już), ale chciałabym wiedzieć czy jest tu ktoś, kto by się ucieszył z takiej wyprawki w ogóle?
Pozdrawiam
Czasami szpitale potrzebują dla mam, które przyjechały z Ukrainy. Z tego co wiem w Warszawie zbiera szpital Świętej Zofii
 
Ja ciuszki po dzieciach nosiłam do szpitala na oddziały dziecięce, pielęgniarki mówiły że jest bardzo dużo dzieci z domów dziecka, które są pacjentami i przeważnie wychowawcy nic im nie przynoszą oraz dzieci z patologicznych rodzin również bez ciuchów zastawiane same na pobyt w szpitalu. Wtedy przekazywały je tym dzieciaczkom potrzebującym. Jest tez wiele porzuconych dzieci, które spędzają tam pierwsze miesiące życia. Nie chcę wyjść na osobę bez empatii natomiast Ukrainki w Polsce bardzo dużo dostają a zapominamy, że tu też w koło są dzieci potrzebujące
 
Ja ciuszki po dzieciach nosiłam do szpitala na oddziały dziecięce, pielęgniarki mówiły że jest bardzo dużo dzieci z domów dziecka, które są pacjentami i przeważnie wychowawcy nic im nie przynoszą oraz dzieci z patologicznych rodzin również bez ciuchów zastawiane same na pobyt w szpitalu. Wtedy przekazywały je tym dzieciaczkom potrzebującym. Jest tez wiele porzuconych dzieci, które spędzają tam pierwsze miesiące życia. Nie chcę wyjść na osobę bez empatii natomiast Ukrainki w Polsce bardzo dużo dostają a zapominamy, że tu też w koło są dzieci potrzebujące
Dzięki za pomysł. Jutro rozeznam jak to u mnie w szpitalu wygląda.
 
reklama
To znaczy, że gdyby była potrzebująca Polka to byś nie pomogła? Czy wartość pomocy ukraińskim dzieciom jest większa?
Gdybym nie chciała pomoc Polce to bym umieszczała ten post tutaj ? Nie chce sytuacji, ze ktoś mnie oklamie w necie podając się za uciekająca z piekła młodą matkę a tak naprawdę będzie tutejsza, która naciąga obce osoby na darmowe ciuchy dla dziecka. Chodzi o sam fakt kłamstwa a nie o narodowość na Boga.
 
Do góry