reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oddam, przyjmę, potrzebuje!!

reklama
to moze ja wpadnę do ciebie ale jak mąż wroci co bo samej przez cały szczecin z dziećmi to mi się nie chce
moj maz bedzie 28 marca wiec może pon wtorek jakoś jeszcze się umówimy a ja do tego zcasu zrobie porzadki w szafie mojej malej i cos pewnie znajdziemy dla twojej cory :tak::tak:
 
o matko ja myślałam ze ty bliżej mieszkasz na słonecznym
a093.gif

to nie wiem jak sie umowimy
a065.gif
 
assiia82 :-) Ja mam ciuszki po chłopcu.
Acha i jeszcze 2 rożki bo mały wyrósł he he :-) (zielony w gąski z matą kokosową i drugi cały zielony, właściwie to groszkowy; jest taki kolor?) Więc są dla chłopca i dla dziewczynki.
 
Ostatnia edycja:
Witam ja już do Ciebie Paulino wysłałam maila:)
Chętnie przyjmę dla znajomej cokolwiek,bo niestety nie mają nic.Ja już po moim zebrałam wszystko, chociaż nie było tego wiele, bo nie kupowałam na zapas.
Ale mam przwiejak, który mogę oddać chętnym.
Kontakt do mnie tina2533@wp.pl

tina270 zaraz sprawdzę pocztę i jakoś się umówimy. Pozbieram jeszcze to, co mogę :-)
Teraz jestem w trakcie przeprowadzki i właściwie to działam na 3 domy (swój do którego się przeprowadzamy, rodziców i teściów u których mieszkałam) także rzeczy mam porozrzucane dosłownie wszędzie :-(
 
Właśnie koleżanka dzwoniła, że jutro podrzuci mi 3 kartony z ciuszkami :-).
Od rozmiaru 56 więc będzie tego sporo i będzie w czym wybierać :tak:

Już dostarczono mi kartony. Rozmiarówka ubranek zaczyna się od 50 cm.
Znajdują się w niej:

- śpiochy,
- kaftaniki,
- skarpetki,
- czapeczki,
- kapciuszki,
(trochę tego jest więc wpiszę itd.):-D
 
Ostatnia edycja:
Właśnie mam chwilkę czasu i robię porządek z kartonami.
Powiem Wam, że sporo tego jest :szok:.
To co jest w lepszym stanie odłożę i popakuję.
Pozdrawiam serdecznie w czwartkowy ranek :-)
 
reklama
oddam przewijak do kojca
mogę tez wymienić się ciuszkami mam dla dziewczynki rozmiar 80-82-86 takie na ROCZEK

poszukuje kurteczki na wiosnę dla chłopca 80cm i ubranek na 80cm bluzeczek na długi spodni czapek wiosennych
 
Do góry