reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oddam, przyjmę, potrzebuje!!

reklama
Cześć!
Świetnym pomysłem na pozyskanie ubranek, zabawek itp dla naszych pociech jest impreza, którą organizuję w sobotę. Impreza podczas której wymieniamy niepotrzebne nam już rzeczy na takie, których potrzebujemy! Będzie można wymieniać m.in. ubranka dziecięce, ubrania, biżuterię, akcesoria, ubrania ciążowe, książki, bajki, wiersze dla dzieci, poradniki wszelkiego rodzaju, zabawki i akcesoria dziecięce, płyty CD i DVD i wszystko co związane z naszymi pociechami i dużo więcej:O)

więcej informacji tu na forum w temacie Swap Party czyli Wielkie Wymienianie lub na Infoludku Infoludek.pl - szczeciński serwis informacyjny - Wydarzenia - Kultura - Inne Wydarzenia - Swap Party, czyli Wielkie Wymienianie.

Zapraszam Serdecznie, będzie ciekawie:O)
 
I jak udala się ta impreza? Strasznie żałuję, że tak późno się o tym dowiedziałam. Z chęcią bym odwiedzila imprezę. Czy będą jeszcze takie imprezy w przyszłości? Jeśli tak, to bardzo proszę o info wcześniej, tak bym mogla ją wplanować w mój życiorys. :) No i przygotować rzeczy do wymiany. A pewnie i wtedy będziemy mieć już coś więcej do wymiany, jak troszkę podrośniemy i wyrośniemy z niektórych zabawek.

Pozdrawiam Hania
 
Witam przyjmę pilnie wózek spacerowy ubranka rozm 86 do 110 dla dziewczynki mile widziane zabawi i rowerek 3 lub 4 kołowy proszę o pomoc
 
Witam.Potrzebuje ciuszków dla noworodka i dla takiego w wieku od 0-2 lat. Może ktoś ma niepotrzebne już rzeczy po swoim dziecku. Przyjmę wszystko. Będę wdzieczna za każdą forme pomocy.
 
Witam, oddam potrzebującej mamie wanienkę oraz przewijak z pokrowcem- wprawdzie przewijak popękał na zgrzewach, ale śmiało jeszcze posłuży maluchowi, a pod pokrowcem i tak tego nie widać.
Mam też pampersy Fitti (kupione w Biedronce) rozmiar junior 15-25kg.
 
reklama
Do góry