reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oddam/przyjmę/sprzedam

kalwa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Listopad 2009
Postów
246
Miasto
Pruszków
kochane,
z racji tego, że wolę oddać niż wyrzucić proponuję ten wątek, zobaczymy co z tego wyjdzie :)
ja chętnie oddam:

- 17 pieluch HUGGIES NEWBORN Z NATURALNĄ BAWEŁNĄ (1 od 2-5 kg)
- linomag SUN KREM SPF 30 (otwarty nie użyty)

buziaki
kalwa


ODDANE
 
Ostatnia edycja:
reklama
mogę ci je wysłać :)
nie wiem tylko ile taka przesyłka kosztuje a rozliczyć możemy się jak je już dostaniesz u będzie wiadomo ile kosztowała przesyłka :)
 
przepraszam, ze tak późno piszę, ale wir opieki nad dzieckiem mnie porwał ;)
chciałam wycofać się z pieluszek (bo nam już nie pasują) ale widzę, że oddane więc ok, nie wstrzymałam Cię zbytnio
 
reklama
Mam otwarty od tygodnia kartonik z NAN1, zużyłam z niego tylko 3 miareczki i już nie będę go mogła używać (z powodu skazy białkowej Nelci) kiedy być może pojawi się potrzeba dokarmienia.. Więc z chęcią oddam w dobre ręce bo aż szkoda byłoby wyrzucić. Odbiór osobisty lub zwrot realnych kosztów wysyłki :)
 
Do góry