reklama

Oddam/sprzedam/poszukuję

Temat na forum 'Wcześniaki' rozpoczęty przez MamaWiktorii, 26 Październik 2011.

1. ppatqa

ppatqa Październikowe mamy'08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  2. dominic

dominic Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  3. reklama
  4. laffytaffy007

laffytaffy007 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Poszukuję monitor oddechu dla moich bliźniaków, gdyby jakaś mamusia miała do sprzedania w dobrej cenie proszę o kontakt na priv. Pozdrawiam!!

5. Karmelia

Karmelia Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mam do oddania krople niemieckie ferro-sanol (żelazo) 30ml ważne do 06-2013. Butelka nigdy nie otwierana, jedynie kartonik lekko zmęczony leżeniem w szafce :)

6. justyna4000

justyna4000

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    oddam 2 opakowania mleka bebilon HA dla wcześniaków

7. arwen

arwen Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Poszukuje kilku szt ciuszkow w rozm 46-50 pasujacych na chlopca w niskiej cenie. Pozdrawiam

8. karmelowa2011

karmelowa2011

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  9. Cailina

Cailina Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Oddam ubranka na wczesniaki (chlopcy blizniaki), do 3.2kg, ale trzeba sobie zaplacic za przesylke z Irlandii.

10. reklama
  11. anusiak17

anusiak17 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  12. Nika_24

Nika_24 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam wszystkich,
    mam do sprzedania monitor oddechu RESPISENSE - nowy, bardzo polecam dla wcześniaków. Sama używam przy swoim dziecku. Drugi monitor dostałam w prezencie - był raz użyty, aby sprawdzić czy działa.

MONITOR ODDECHU-RESPISENSE NAJTANIEJ NA ALLEGRO!!! (2827927088) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Oraz mam do sprzedania laktator Medela Mini Electric - używany oraz torebki na mleko i torebki do dezynfekcji. Mogę polecić - sama używałam.

MEDELA - LAKTATOR MINI ELECTRIC + GRATISY!! (2827943188) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę o kontakt przez allegro opcja - "zadaj pytanie sprzedającemu". Aukcje są wystawione, ale jeśli ktoś będzie zdecydowany, mogę je skasować, a cenę trochę obniżyć.

Pozdrawiam

Poleć forum