reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oddam, sprzedam, zamienię - tylko dla sierpniówek

ewa86

Mama Trójki
Dołączył(a)
20 Lipiec 2010
Postów
17 200
Miasto
Kraków
Myślę, że ten temat prędzej czy później będzie bardzo przydatny - szczególnie jak pierwsze Maluchy zaczną wyrastać ze swoich ciuszków.
A może już macie coś do oddania/sprzedania? Może jakiś nietrafiony zakup?

***
Ja zacznę. Zamówiłam na Allegro spodnie ciążowe i sukienkę. Spodnie są ok, ale sukienka zdecydowanie na mnie za duża. W opisie aukcji jest napisane, że to rozmiar uniwersalny, a w rzeczywistości na metce jest rozm. 40. Będzie na mnie wisieć i nawet wielki brzuch nie pomoże.
Chciałam ją zwrócić, ale pomyślałam, że może któraś z Was będzie chętna, żeby ją odkupić? Sukienka bardzo ładna, przyjemny materiał, do wykorzystania po ciąży. Tyle że na mnie za duża.

Jeśli ktoś będzie chętny, to proszę o kontakt :)

To link do aukcji z tą sukienką:
ELEGANCKA SUKIENKA TUNIKA CIĄŻOWA (2111835941) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
reklama
Kochane z racji tego, że czeamy na synka mam do sprzedania ubranka które kupilismy dla NAszej królewny- nie przydały się... część była nowa, wszystkie były wyprane w dzidziusiu i poprasowane. Teraz czas na kompletowanie wyprawki dla synka dlatego te ubranka chcemy sprzedać. Gdyby któraś z Was była zainteresowana moge wysłac więcej fotek- dokładniejszych na maila no i oczywiście dla znajomych cena do negocjacji. W pace są 93 sztuki pożądnych ubranek. Sukieneczki, podenki, śpioszki bodziaki wszytko w słodkich cukierkowych kolorach :tak:
MEGA PAKA DLA KRÓLEWNY 93szt (2183283899) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
ja mam spodnie ciazowe do sprzedania-kupilam i na mnie za duze:(
podaje wymiary:[FONT=Courier New, Courier, mono]Rozmiar z metki: [/FONT][FONT=Courier New, Courier, mono]38/40 Euro, 10/12 UK[/FONT]

[FONT=Courier New, Courier, mono]WYMIARY:[/FONT]
[FONT=Courier New, Courier, mono]- szerokość pod brzuszkiem - 44 cm x 2
- stan (przód) - 20 cm
[/FONT][FONT=Courier New, Courier, mono]- całkowita długość spodni 99 cm[/FONT]
[FONT=Courier New, Courier, mono]- szerokość nogawki na dole - 19 cm
[/FONT]

[FONT=Courier New, Courier, mono]- szerokość nogawki w udzie (15 cm od kroku) - 22 cm[/FONT]
- długość nogawki po stronie wewnętrznej - 77 cm


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
[FONT=Courier New, Courier, mono]Spodnie są uszyte z miękkiego jeansu z dodatkiem lycry, są to biodrówki, w pasie czyli pod brzuszkiem jest gumka z guziczkami do regulacji. W spodniach można chodzić już od pierwszych dni do końca ciąży, oczywiście są super jeszcze po urodzeniu dziecka.[/FONT]

[FONT=Courier New, Courier, mono]Są bardzo wygodne.Kolor - ciemny granat[/FONT]

sprzedam za symboliczne 15zl plus przesylka-choc 1/3bym chciala odzyskac by moc kupic nowe:)

 
Dziewczyny,
Mam kilka rzeczy do sprzedania – stanik za mały na mnie, niestety metkę już zdjęłam :baffled:
Jest dokładnie taki
Search results for: '410' by Leading Lady

stanik.jpg
rozmiar 34C, pod biustem max. 70cm.

I trzy nowe bodziaki z BabyGap na 0-3 miesiąca – ja mam po prostu za dużo, przegięłam z rzeczami na ten pierwszy okres… Body są nowe, z długim rękawkiem. Za 3 szt. Chciałabym 50PLN plus koszty przesyłki.

gapbody1.jpg

gapbody3.jpggapbody2.jpg

I takie fajne koszulki dwie – dzidzia może sobie majdać nóżkami w środku, są na gumeczce. Jedna biała z kaczuszką, druga w żółto-białe paseczki z napisem mammy loves me. Koszulki mają opcję niedrapek, można w każdej chwili schować maleństwu rączki. Cena za 2 koszulki NOWE – 20PLN plus koszty przesyłki. Koszulki są nowe, firma Carter’s.


koszulka1.jpg

koszulka2.jpg
Jeśli któraś byłaby zainteresowana piszcie proszę na pw.
Zapraszam i pozdrawiam!
 
Dostałam ostatnio paczkę ubrań i zabawek od Brata po jego Córeczkach. A że sporo mam ubranek po Franku i programowo nie znoszę różowego na dzieciach (;)), to wychodzi na to, że mam całą masę ubrań do oddania (Brat już nie chce ich z powrotem).
Jeśli coś się Wam przyda - piszcie tu albo na priv. Oddam za koszty wysyłki i z pocałowaniem w rękę (bo nie wiem, gdzie to trzymać ;))
.


 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry