reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oddam, sprzedam, zamienię - tylko dla sierpniówek

babeczki, znacie kogos z malutenkim dzieciem? moze u Was sie takie pojawilo? mam do oddania dwie paczki (62 sztuki) super pampersow, mojej mamie sie cos pomylilo i przyslala mi z usa takie malutkie, ktorych podobno tu nie ma, do 2,7 kg dziecia.
jak ktos potrzebuje moge wyslac... inaczej do szpitala podrzuce ;)
 
reklama
Kochane,
Mam do oddania mleko modyfikowane HIPP 2 HA, z terminem ważności, zalakowane itd. Mój Książę Małżonek pomylił się i nabył HA zamiast Combiotik, który je nasza mała, do tego 2 a nie jeden. Blisko już do granicy 6 mies, kiedy przejdziemy na 2-kę, ale przecież nie zaserwuję jej HA ;-).
Gdyby któraś z Was była zainteresowana piszcie PW.
 
też właśnie miałam pytać, czemu nie dasz jej tego HA, ja też przez pomyłkę kupiłąm Wikiemu (w e-tesco) i pije. Gdyby pił HA a ja kupiła normalne to może być się zastanawiała ale w drugą stronę to chyba nie ma większej różnicy..
 
Dziewczyny, tylko Manita miała z mlekiem straszne jazdy...Mam traumę. Zmiany (a były dwie) z HA na "zwykłe" i odwrotnie przeżyła strasznie. Ja wiem, że jest już starsza itd. ale wolę jej oszczędzić ewentualnych przykrości trawiennych. To jednak całkiem inna struktura białek jest.
Może ktoś się skusi, wyślę na koszt własny, szkoda dobrego mleczka;-)
 
Aia wystaw na allegro lub gumtree z odbiorem własnym, ja tak sprzedałam dwa mleka bo u nas też jazdy ze zmianami, a zazwyczaj miałam zapas :-p chwila i ktoś kupi, a ty nie musisz tarabanić na pocztę :-p
 
hej w ostatniej chwili okazało się , że koleżanka zamiast synka będzie miała córeczkę więc ma ciuszki po moim maluszku do sprzedania lub do dogadania , ciuszki mam markowe bd. jakości i tylko po moim Nikosiu mój smyk nosi teraz 74/80 więc od 56 do 68 rozmiaru mam wszystko co trzeba, gdyby ktoś coś to ja proszę o kontakt 504932484 tel bo na forum raczej bywam sporadycznie jak ktoś będzie zainteresowany to podeślę zdjęcia ... muszę tylko je zrobić:)
 
Dziewczyny, mam do sprzedania dwie chusty NATIBABY. Elastyczną (kolor zielony) i tkaną (kolor fale dunaju). Kupione w maju, nieużywane. Więcej info na priv :)
 
reklama
Dziewczyny mam do oddania firankę do pokoju dziecięcego. Bardzo ładna, biała z kolorowym paskiem. Długość 3 metry, wysokość od 1,4 do 1,6 m. - bo na dole jest fala. Firanka jest gotowa z przyszytą taśmą do ściągającą. Nie chcę za nią żadnej kasy, tylko zwrot kosztów pocztowych.
Obrazek.jpg
 

Załączniki

  • Obrazek.jpg
    Obrazek.jpg
    33,4 KB · Wyświetleń: 214
Do góry