reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oddam, sprzedam, zamienię....

Dziewczyny, jeśli miałybyście na sprzedaż jakieś ciuchy ciążowe (głównie bluzki, tuniki, swetry...), to dajcie znać, co? Bo jak przeglądam szafę, to nie wiem, jak ja przetrwałam poprzednią ciążę - nic prawie tam nie ma :/ "Grube" miesiące tym razem przypadną mi na wiosnę/lato, więc sporo tunik się przyda.

Wiem, że jeszcze bardzo wcześnie, ale ja optymistycznie zakładam, że wszystko będzie dobrze, więc cieszę się wszystkim od pierwszych dni :) A że ubranek dla dziecka i wszelkich innych wyprawkowych rzeczy mam od groma, to zajmuję się sobą ;)
 
reklama
Ewa, ja mam 3 albo 4 tuniki prawie nie noszone. W sumie to dwie miałam tylko założone, a 2 są nowe. Rozm. M. Na mnie teraz są zdecydowanie za duże. Nie wiem jaki rozmiar Ty nosisz. Mogę zrobić zdjęcia i wkleić. Ja, jak już będzie tak daleko, będę się martwić odzieżą w swoim czasie.
A tak na marginesie to nie masz się czym martwić? :p Na upartego możesz zwykłego T-shirta założyć + jakieś spodenki ciążowe i będziesz miała luźny, sportowy strój na spacery z Frankiem?


Przypomniałam sobie o jeszcze jednej. Też nowa z Orsaya. Zrobię jutro zdjęcia.
 
wlasnie ewa jaki Ty masz rozmiar
Powinnam miec spodnie które mi wogóle nie spasowały i musze poszukac czy je jeszcze mam w szafie to dam ci za darmo bo i tak bedziesz musiała je przerobić.
 
Ewa podeślij mi adres na pw to wyślę Ci parę ciuszków - nie wiem czy przed świętami zdołam ale postaram się mam spodnie 3/4 dwie pary i jakieś bluzki chyba i ogrodniczki.
 
A tak na marginesie to nie masz się czym martwić? :p

No właśnie nie mam się czym martwić :p I oby tak zostało ;) ;) ;)

Tak normalnie to mam rozmiar 38. Góra czasem zahacza o 36. Ale chyba najlepiej patrzeć na centymetry, bo te rozmiary to różne są :)

Strasznie Wam dziękuję za tak szybki odzew :) Przespałam się z tym wszystkim i doszłam do wniosku, że chyba jeszcze poczekam chwilkę aż mi brzuch urośnie, bo mi się wymiary i rozmiary mogą jeszcze zmienić, a może Wasze ciuchy się w międzyczasie komuś innemu przydadzą.
Wybaczcie zamieszanie :) Ale ja się tu jeszcze odezwę w swoim czasie :D
 
Ewa ja niedługo będę na półmetku i powiem że dopiero od niedawna noszę ciążówki, ale i tak nie mogłybśmy się wymienić, bo ja mam 38-40 a nawet niektóre 42rozm. zresztą pamiętam 2 ciążę to zaszalałam dla siebie pokupowałam trochę wdzianek, bo na początek wyprawkę nie wiele musiałam dokupić, no i przy Wikuni wpadłam w szał zakupów
 
Ewa wysyłaj adres - u mnie nikomu się nie przydadzą - ja przed ciążą (już mi nie wróciło :( ) nosiłam 38 także myślę że powinny być ok ciuchy, a i jeszcze mam taką spódniczkę. A jak będzie dziewczynka to mam pełno ciuszków :)
 
reklama
A Ewa, na majówkach dziewczyny mówiły o jakichś mega przecenach w h&m gdzie za spodnie ciążowe można było 60zł zapłacić...
 
Do góry