reklama

Oddam, sprzedam, zamienię....

reklama

missiiss1301

Kochamy Cię Antosiu :*
Miasto
Wroclove :)
Rozwiązania
0
krolcia
te do kaszy ?? my właśnie z nich jemy kasze ale zawsze taką gęscioche musze robić żeby za szybko nie leciało że masakra. i jasike jedną paczke kaszy ma na 2 dni jak wciska kasze ciągle... i trzyma go 3 godziny ... przesadzili z tymi dziurami

krolcia

Fanka BB :)
Miasto
okolice Bydgoszczy
Rozwiązania
1
krolcia
te do kaszy ?? my właśnie z nich jemy kasze ale zawsze taką gęscioche musze robić żeby za szybko nie leciało że masakra. i jasike jedną paczke kaszy ma na 2 dni jak wciska kasze ciągle... i trzyma go 3 godziny ... przesadzili z tymi dziurami
No właśnie! Ni w kij ni w oko:wściekła/y:! TT to w ogóle do d..y jest! Każdy smoczek muszę sama nacinać dodatkowo, bo z kolei te inne są za małe. Ja do mleka dodaję tylko jedną lub dwie łyżeczki kaszki ot tak dla smaku tylko. Kupiłam na próbę i d..a wyrzucone pieniądze. Że też moje dziecko nie mogło się dostosować do Aventa:dry: jak starszy tam jest ten smoczek I II III, jest genialny!

gabriellao0

Ja...
Miasto
mieszkanie
Rozwiązania
0
u nas TT sprawdza się idealnie
ale my nie pijemy kaszy z butli
choć te smoczki też mam, w ogóle Adaś nie chce za bardzo już kaszy jeść, więc odtsawiamy się mimowolnie powoli

olcia100

Miasto
Bydgoszcz
Rozwiązania
0
jak tak dalej pójdzie to moja Oli niec nie będzie jadła. Na razie na topie są tylko jogurciki... kaszka jakoś słabo wchodzi, chlebek i bułki wcale, obiadek to troszeczkę, ale nie wszystko:/// chyba strajkuje by dostać ...ptasie mleczko...

krolcia

Miasto
okolice Bydgoszczy
Rozwiązania
1
Dziewczyny jeszcze 5 kartonów mleka jest:dry:. Teść nie przyznał się(głupio mu ponoć było), że kupił więcej po tym jak ostatnio go zbeształam:sorry:, że gdyby bardziej interesowali się życiem wnuków i dzwonili chociaż to by wiedział, że mały już na krowim.

wrublik7

maj'08 grudzień'10 maj'12
Miasto
Ol-ek
Rozwiązania
0
tia Krolcia... on chyba fabrykę odwiedził :p a kaszek nie kupował? ja ostatnio poprosiłam kaszę manną kupić teściowej ale tą z bobovity, by do mleka na noc dosypać to mi kupiła... zwykłą do gotowania...:sorry:

krolcia

Miasto
okolice Bydgoszczy
Rozwiązania
1
Nie no on taki promocjoholik:-D he he. Jak dorwał się to kupił 10 od razu!!!
Za pierwszym razem przyniósł 3, to mu dałam dobitnie odczuć:-p, ze wnuk pije już od miesiąca krowie. Szwagierka mówiła, ze głupio mu sie zrobiło. Ponoć dwa gdzieś komuś upchnął a tą resztę wczoraj przywiózł.

reklama

89gwiazdeczka89

Rozwiązania
0
krolcia nie wiem czy dobrze pamietam jest to mleko nestle nan 3 ? jesli tak to jestem zainteresowana podaj mi tylko cene jaka Cie interesuje

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019