reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oddam, sprzedam, zamienię....

reklama
Mam do sprzedania 2 opakowania tabletek Lesine. Nie używane kupiłam, ale niestety nie mogę ich brać, ponieważ przytyłam i zrobiłam się nerwowa. Opakowania są orginalne lek też, na opakowaniu przyklejona jest cena z apteki czyli 24,60 zł. ja dwa opakowania odsprzedam mamie, która tak owe tabletki zażywa za 45zł. Oczywiście porzesyłka jest wliczona w tą cenę. W razie chęci zakupu proszę o kontakt na priv.
 
Mam do sprzedania mleko Nan 3, te duże kartony(podwójne). Teść kupił nie pytając się a mały przecież już na krowim. Są trzy takie kartoniki. Najlepiej jakby do jednej osoby poszły, no ale jak nie to trudno.

Powiedzmy, że po 15 zł za karton plus koszt przesyłki.
 
Witajcie nie wiem czy moge tutaj napisać ale jesli tak to chciała bym sie zamienić lub kupic za koszty wysyłki:
Rzeczy których potrzebuje

wózek spacerowy dla synka
kozaki zimowe chłopiec r.24
kurtkę zimowa r. 92-98

Na zamianę posiadam ciuchy damskie r,38 ciuchy ciążowe,buty zimowe kozaczki r,22dla chłopca ubranka ciepłe r,86 na zimę dwuczęściowe biżuterię i inne Jestem w dosyć trudnej sytuacji która nie długo wyjdzie na prosta ale jeśli ktoś miał by się pozbyć rzeczy których potrzebuje z chęcią je przyjmę fotki mogę wysłać na mejla

jeżeli mój post tutaj istnieć nie może proszę o skasowanie Z GÓRY DZIĘKUJE
 
Ok gufi. To zaklepane dla Ciebie:tak:. Tylko do końca tygodnia mam jeszcze chłopa w domu i nie bardzo możliwości zawsze zajrzenia a częściej i odpisania. Zaglądam na szybkiego, czytam na bieżąco i już mam zwalniać mu kompa he he. Załatwmy to po weekendzie. Wtedy komp będzie już tylko do mojej dyspozycji:tak::-D
 
reklama
Dziewczyny kupiłam smoczki do butelek tt te z wycięciem "Y", no i dla nas stanowczo za duże:-( te dziury. Odsprzedam je chętnie. Jeden nieużywany, drugi użyty raz na próbę.
 
Do góry