reklama

Oddam / sprzedam / zamienię

Temat na forum 'Dzieci urodzone w marcu 2014' rozpoczęty przez ewa86, 23 Październik 2013.

1. ewa86

ewa86 Mama Trójki

Myślę, że przyda się taki temat :) Zawsze to lepiej od znajomego kupić :)

Ostatnia edycja: 31 Październik 2013
  2. AnetaNorwegia

AnetaNorwegia Fanka BB :)

Super kombinezon :) Tylko my na ta zime 80/86 juz kupujemy :-(

Pozniej tez dodam cos tutaj :)

3. reklama
  4. ewa86

ewa86 Mama Trójki

No właśnie na Anielę też za mały, mimo że ona niewielka, bo dopiero w 80-86 wchodzi powoli. Poza tym wywijane stópki przy chodzącym dziecku by się średnio sprawdziły chyba.
    A Antka w taki róż nie wcisnę, bo mnie zabije jak dorośnie i zdjęcia obejrzy ;P

5. AnetaNorwegia

A ile msc Aniela ma i wzrostu??

6. ewa86

ewa86 Mama Trójki

Aneta, będzie kończyć niedługo 15 mies. Waży coś koło 11 kilo, ale wzrostu to nie mam pojęcia ile ma. Chodzi w każdym razie w rozmiarze 80 - tak średnio.

7. AnetaNorwegia

Moja 11msc, 76cm, 10,6kg no i nosimy juz 80, niektore rekawki przykrotkie i 86 zaczynamy :p takie ma jakies dlugie te raczki

8. ewa86

ewa86 Mama Trójki

A to u nas odwrotnie - nogi dłuższe, korpusik ma krótki Nuśka :)
    Ale ona zaczynała miesiąc przed czasem i powoli nadrabiała zaległości wagowo-wzrostowe. Chodzi teraz w spodniach, które Franek nosił jak miał 9 miesięcy ;)

9. monisia0605

monisia0605 Fanka BB :)

To, ze u nas sie potwierdzila dziewczynka to ja chetnie moglabym sie paroma rzeczami zaopiekowac ;-)Bardzo mi sie podobaja 4 rzeczy: kombinezonik, sukieneczka rozowa, to body z kroliczkiem i bluza dresowa na guziczki. Mysle, ze by sie przydaly na nastepny rok :tak:

10. reklama
  11. ewa86

ewa86 Mama Trójki

Monisia, odłożę Ci te rzeczy :) Jak Ci kombinezon nie podpasuje rozmiarem na zimę, to sprzedasz po prostu :)
    Wysyłać Ci te ciuchy czy na jakimś spotkaniu odbierzesz?:)

12. monisia0605

monisia0605 Fanka BB :)

ewa86 Super!Dzieki wielkie!!! :-) Moze na jakims spotkaniu odbiore ;-) Mieszkamy przeciez niedaleko siebie i nie bedziesz musiala latac po poczcie itp. a chyba pasowalo by za niedlugo jakies znow zrobic :tak:
    I napewno nic nie chcesz za te rzeczy?

Ostatnia edycja: 24 Październik 2013

Poleć forum