reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oddam / sprzedam / zamienię

reklama
No właśnie na Anielę też za mały, mimo że ona niewielka, bo dopiero w 80-86 wchodzi powoli. Poza tym wywijane stópki przy chodzącym dziecku by się średnio sprawdziły chyba.
A Antka w taki róż nie wcisnę, bo mnie zabije jak dorośnie i zdjęcia obejrzy ;P
 
Aneta, będzie kończyć niedługo 15 mies. Waży coś koło 11 kilo, ale wzrostu to nie mam pojęcia ile ma. Chodzi w każdym razie w rozmiarze 80 - tak średnio.
 
A to u nas odwrotnie - nogi dłuższe, korpusik ma krótki Nuśka :)
Ale ona zaczynała miesiąc przed czasem i powoli nadrabiała zaległości wagowo-wzrostowe. Chodzi teraz w spodniach, które Franek nosił jak miał 9 miesięcy ;)
 
To, ze u nas sie potwierdzila dziewczynka to ja chetnie moglabym sie paroma rzeczami zaopiekowac ;-)Bardzo mi sie podobaja 4 rzeczy: kombinezonik, sukieneczka rozowa, to body z kroliczkiem i bluza dresowa na guziczki. Mysle, ze by sie przydaly na nastepny rok :tak:
 
Monisia, odłożę Ci te rzeczy :) Jak Ci kombinezon nie podpasuje rozmiarem na zimę, to sprzedasz po prostu :)
Wysyłać Ci te ciuchy czy na jakimś spotkaniu odbierzesz?:)
 
reklama
ewa86 Super!Dzieki wielkie!!! :-) Moze na jakims spotkaniu odbiore ;-) Mieszkamy przeciez niedaleko siebie i nie bedziesz musiala latac po poczcie itp. a chyba pasowalo by za niedlugo jakies znow zrobic :tak:
I napewno nic nie chcesz za te rzeczy?
 
Ostatnia edycja:
Do góry