reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oddam / sprzedam / zamienię

reklama
Jeśli któraś z was potrzebuje sab simplex to mam 2 opakowania, sprowadzone z niemieckiej apteki. Oryginał a nie podróbkę. Dajcie znac na maila artemida81@o2.pl. My juz nie potrzebujemy, sprawdził się bo było ciężko
 
Witam
mam do sprzedania troche ubranek po mojej starszej coreczce.W maju urodze druga coreczke ale niestety niektore ubranka nie pokryja sie nam jesli chodzi o wzrost i pore roku.Odbior osobisty mozliwy na terenie Nowej-Huty,Niepołomic.Moge wyslac rowniez poczta lub kurierem.

Kombinezony 5-10-15,George rozm.62 gratisy!!!!!!! (4145182265) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Spodenki 5-10-15 rozm.80 Nowe !!!! Gartisy :) (4145180946) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

LETNIA PAKA dla córeczki 3-6mies. nowe GRATISY (4145179590) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny, mam do sprzedania butelkę wody koprowej gripe water na kolki - kupiłam 2 butelki, ale małej pomogła już pierwsza więc druga została nienaruszona:) Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt na pw:)
 
Witajcie
Za dwa miesiące zostanę Sierpnióweczką 2014 ale jestem już i szczęśliwą Styczniówką 2013
W związku z tym, że mam wspaniałą córeczkę a teraz spodziewam się syncia – mam do sprzedania rzeczy po mojej kochanej księżniczce. Ciuszki i wszelkiego typu dodatki będę wystawiała codziennie po kilka. Mam też ciuszki ciążowe na każdą porę roku oraz dużo literatury dotyczącej wychowania i rozwoju dzieciaczków. Mnóstwo filmówek za małe pieniądze – zachęcam do odwiedzania konta allegro i licytacji.

Przedmioty użytkownika lukaszchylarecki - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zobacz załącznik 631081Zobacz załącznik 631083Zobacz załącznik 631085Zobacz załącznik 631089Zobacz załącznik 631092Zobacz załącznik 631093Zobacz załącznik 631094
 
Witam,mam do ODDANIA 4 butelki do karmienia Canpol ) 2 male ,2 duże,oddam chętnie,są nowe,prosze o priv.jesli ktoś potrzebuje albo zna kogoś kto potrzebuje i ma malutkie dziecko :tak:
 
reklama
Witajcie
Jestem Sierpnióweczką 2014 ale jestem też i szczęśliwą Styczniówką 2013
W związku z tym, że mam wspaniałą córeczkę a teraz mam syncia – mam do sprzedania rzeczy po mojej kochanej księżniczce. Ciuszki i wszelkiego typu dodatki będę wystawiała codziennie po kilka. Mam też ciuszki ciążowe na każdą porę roku oraz dużo literatury dotyczącej wychowania i rozwoju dzieciaczków. Mnóstwo filmówek za małe pieniądze – zachęcam do odwiedzania konta allegro i licytacji. Już wkrótce pojawią się pierwsze chłopięce ciuszki – jako że mój syncio dość szybko przybiera na wadze J Dla osób które zakupią większą ilość ubranek – gratis J zapraszam J

Przedmioty użytkownika lukaszchylarecki - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

fb1.jpgZobacz załącznik 643602fb9.jpgZobacz załącznik 643604Zobacz załącznik 643605
 

Załączniki

  • fb1.jpg
    fb1.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 210
  • fb9.jpg
    fb9.jpg
    18,4 KB · Wyświetleń: 209
Do góry