reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Oddam / sprzedam / zamienię

reklama
Rozwiązania
0
Jeśli któraś z was potrzebuje sab simplex to mam 2 opakowania, sprowadzone z niemieckiej apteki. Oryginał a nie podróbkę. Dajcie znac na maila artemida81@o2.pl. My juz nie potrzebujemy, sprawdził się bo było ciężko

Ewe1985

Mama Emilki :)
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Witam
mam do sprzedania troche ubranek po mojej starszej coreczce.W maju urodze druga coreczke ale niestety niektore ubranka nie pokryja sie nam jesli chodzi o wzrost i pore roku.Odbior osobisty mozliwy na terenie Nowej-Huty,Niepołomic.Moge wyslac rowniez poczta lub kurierem.

Kombinezony 5-10-15,George rozm.62 gratisy!!!!!!! (4145182265) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Spodenki 5-10-15 rozm.80 Nowe !!!! Gartisy :) (4145180946) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

LETNIA PAKA dla córeczki 3-6mies. nowe GRATISY (4145179590) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Ostatnia edycja:

jagus_87

Fanka BB :)
Miasto
Rybnik
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny, mam do sprzedania butelkę wody koprowej gripe water na kolki - kupiłam 2 butelki, ale małej pomogła już pierwsza więc druga została nienaruszona:) Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o kontakt na pw:)

-caroline-

Miasto
dolnośląskie
Rozwiązania
0
Witajcie
Za dwa miesiące zostanę Sierpnióweczką 2014 ale jestem już i szczęśliwą Styczniówką 2013
W związku z tym, że mam wspaniałą córeczkę a teraz spodziewam się syncia – mam do sprzedania rzeczy po mojej kochanej księżniczce. Ciuszki i wszelkiego typu dodatki będę wystawiała codziennie po kilka. Mam też ciuszki ciążowe na każdą porę roku oraz dużo literatury dotyczącej wychowania i rozwoju dzieciaczków. Mnóstwo filmówek za małe pieniądze – zachęcam do odwiedzania konta allegro i licytacji.

Przedmioty użytkownika lukaszchylarecki - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zobacz załącznik 631081Zobacz załącznik 631083Zobacz załącznik 631085Zobacz załącznik 631089Zobacz załącznik 631092Zobacz załącznik 631093Zobacz załącznik 631094

dziuneczka

Rozwiązania
0
Witam,mam do ODDANIA 4 butelki do karmienia Canpol ) 2 male ,2 duże,oddam chętnie,są nowe,prosze o priv.jesli ktoś potrzebuje albo zna kogoś kto potrzebuje i ma malutkie dziecko :tak:

reklama

-caroline-

Miasto
dolnośląskie
Rozwiązania
0
Witajcie
Jestem Sierpnióweczką 2014 ale jestem też i szczęśliwą Styczniówką 2013
W związku z tym, że mam wspaniałą córeczkę a teraz mam syncia – mam do sprzedania rzeczy po mojej kochanej księżniczce. Ciuszki i wszelkiego typu dodatki będę wystawiała codziennie po kilka. Mam też ciuszki ciążowe na każdą porę roku oraz dużo literatury dotyczącej wychowania i rozwoju dzieciaczków. Mnóstwo filmówek za małe pieniądze – zachęcam do odwiedzania konta allegro i licytacji. Już wkrótce pojawią się pierwsze chłopięce ciuszki – jako że mój syncio dość szybko przybiera na wadze J Dla osób które zakupią większą ilość ubranek – gratis J zapraszam J

Przedmioty użytkownika lukaszchylarecki - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

fb1.jpgZobacz załącznik 643602fb9.jpgZobacz załącznik 643604Zobacz załącznik 643605

Załączniki

Do góry