reklama

Oddam za darmo, sprzedam...

Temat na forum 'Bielsko-Biała' rozpoczęty przez ja_onaa, 18 Marzec 2011.

1. ja_onaa

ja_onaa Zaciekawiona BB

Witam, jak w temacie. Z racji tego iż nie posiadam w rodzinie dziewczynek- a nawet młodszych dzieci, nie mam co zrobić z ubrankami i zabawkami. Są to rzeczy tylko po mojej córeczce. Oddam za darmo reklamówkę ubranek-cubus, h&m, kappahl-bluzeczki, spodenki, body, kozaczki z serii Disney-różowe, roz.25, ubranka rozmiar od 86 do 98, a także sprzedam kombinezon zimowy 2-u częściowy, różowy z Cubusa-roz.92, korzuszek z H&M brązowy, z haftem, śliczny, roz. 86, buciki nike biało różowe roz. 24-ceny do ustalenia :),w hurcie taniej, ale i tak pawie darmo...ubranka nie znoszone, buciki prawie nowe.

Mam też do sprzedania zabawki fisher price-mówiąca gąsieniczka, play 2 learn-muzyka po wrzuceniu klocków w odpowiednie kształty,telefon fisher price, a także inne zabawki....

Również komplet do łóżeczka z Drewexu-misiu na chmurce, kolor beżowy-ochraniacz,baldachimek z kokardą i poszewki na poduszke i kołderkę- prawie darmo....

Jeśli ktos byłby zainteresowany to prosze o kontakt na priv

Pozdrawiam

2. ja_onaa

ja_onaa Zaciekawiona BB

POnawiam ogłoszenie, ale proszę jesli ktoś tylko z ciekawości pisze-odpuścicie sobie, mnóstwo osób napisało, było zainteresowanych- a teraz cisza....nawet nikt nie napisze- dzieki, ale rezygnuję...troszke to nie w porządku...

3. reklama
  4. JaiKropeczka

JaiKropeczka Gość

Oddam za... filiżankę kawy ;) za darmo również.
    Opakowanie luteiny 50 mg 30 tabletek + 13 sztuk w listku (razem 43 szt). Może któraś z przyszłych Mamuś ją wykorzysta, termin ważności 09.2012. Mogę ją wysłać pocztą lub umówić się w dowolnym miejscu Bielska-Białej.

5. ivette73

ivette73 Fanka BB :)

Witajcie:)

Posiadam dużo ciuszków po moim Kubusiu - spodnie jeansy, sztruksy, kurteczki , bluzeczki,itp. Od urodzenia do rozmiaru teraźniejszego ( czyli bieżącego w późniejszym czasie ) mogę odsprzedać naprawdę niedrogo:)

Mogę ewentualnie spakować i podjechać do kogoś aby pokazać jak jest ktoś zainteresowany:)
    Ciuszki są jak nowe, niektóre nawet w ogóle nieużywane.

6. gowinderek

gowinderek Zaciekawiona BB

Witam chętnie wezme luteinę,napisz mi na priva

7. giovannessa

giovannessa Fanka BB :)

Ivette - ja chętnie obejrzę ciuszki powyżej rozmiaru 68, jakby coś :-) Wpadaj na kawkę :-)

A ja mam całą kopę ciuszków 56 i 62. Raczej chłopięcych, ale i uniseksy się znajdą. Oddam za darmo, bo nie mam co z nimi zrobić.

8. Tossa

Tossa Fanka BB :)

Witam

Spodziewam się bliźniąt - parki. To moje pierwsze dzieci więc nie mam nic i musimy z mężem kupić wszystko od zera i to podwójnie. Przyjmę jakiekolwiek ciuszki dla dziewczynki i chłopca w różnym rozmiarze. Niestety pytałam się po rodzinie gdzie są dzieci i otrzymałam odpowiedź że nie mają nic na zbyciu, dlatego postanowiłam poprosić na forum. Pokryję również koszty przesyłki. Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc.

9. traschka

traschka Mama Marysi

oddam za darmo drewniane łóżeczko 120/60 z materacykiem osobie potrzebującej.
    łóżeczko jest lekko pęknięte w jednym miejscu, nie ma to jednak wpływu na jego użytkowanie.
    Zainteresowanych zapraszam na priv:)

NIEAKTUALNE

Ostatnia edycja: 16 Sierpień 2011
  10. reklama
  11. Amarantka

Amarantka Zaciekawiona BB

Chętnie odkupię niedrogo chodzik, nieuszkodzony, jeśli ktoś ma na zbyciu to proszę o kontakt :-) aha, to ma być dla chłopczyka, więc odpadają różowe, ale wszystkie inne kolory akceptuję.

12. mileczka89

mileczka89 Mamita małego Mareczka

Witam :) Poszukuję drewnianej nakładki-przewijaka na łóżeczko dla niemowlaczka :) Bardzo chętnie odkupię. Jeśli któraś z Was chciałaby się pozbyć- proszę o kontakt!

Poleć forum