reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Dzisiaj Dzień Ojca i z tej okazji zapraszam cię do wysłuchania rozmowy, której bohaterem jest Patrick Ney. Psycholog, doradca rodzicielski, tata dwóch córeczek, urodzony w Anglii, co w tej historii ma również znaczenie ;) Posłuchaj rozmowy

Natomiast o 17:00 zapraszam Cię na live z Agnieszką Hyży - porozmawiamy o rodzicielstwie, macierzyństwie i oczywiście o ojcostwie. O tym co robić z "dobrymi radami". Dołącz

reklama

Odejście wód płodowych w 18 tygodniu

reklama

Magdusia88

Fanka BB :)
Hejka Dziewczyny, który się udzielały. Rozmawiam z moją ginekolog. Nic nowego nie powiedziała, czeka na wyniki. Macica się oczyszcza.
A co do badań, to tu w DE zlecają badania po 3 poronieniu... Jakby 2 to za mało [emoji849] także będę robiła na własną rękę
Normalny gin nic ci nie powie.
W klinice leczenia niepłodności zapytaj o diagnostykę habituellen aborten, powinni ci dać skierowania do lekarzy. Często mają praktyki lekarskie, z którymi współpracują. Jak wiesz już, ja też 2 razy poronilam, a ty masz jeszcze na koncie ciążę pozamaciczna to jest już trzy. [emoji8]
Do tego jedno późne poronienie.
A i jeszcze nie wiem jaki wiek. Bo mój wiek też był argumentem za wcześniejszą diagnostyka.

PsychoPatka91

Normalny gin nic ci nie powie.
W klinice leczenia niepłodności zapytaj o diagnostykę habituellen aborten, powinni ci dać skierowania do lekarzy. Często mają praktyki lekarskie, z którymi współpracują. Jak wiesz już, ja też 2 razy poronilam, a ty masz jeszcze na koncie ciążę pozamaciczna to jest już trzy. [emoji8]
Do tego jedno późne poronienie.
A i jeszcze nie wiem jaki wiek. Bo mój wiek też był argumentem za wcześniejszą diagnostyka.
Rocznikowo 31. Gin mówiła aby spróbować naturalnie, że organizm pamięta ciąże i może szybko zaskoczyć 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ a co do kliniki niepłodności to nie wiem co powiedzą. Mogę się umówić na wideo rozmowę z moim lekarzem. No ale kurde, z jakiegoś powodu wody odeszły, a szyjka puściła 🤷🏻‍♀️🤦🏼‍♀️

Madzialena07

Hejka Dziewczyny, który się udzielały. Rozmawiam z moją ginekolog. Nic nowego nie powiedziała, czeka na wyniki. Macica się oczyszcza.
A co do badań, to tu w DE zlecają badania po 3 poronieniu... Jakby 2 to za mało 🙄 także będę robiła na własną rękę
Ja bym z taka historia nie zachodziła w kolejna ciaze bez żadnych badań… bo może to być przypadek, ze tak się zadziało, a może być coś nie tak i ja bym się po prostu bała, zwłaszcza ze to niestety była Twoja 3 strata.
Z klinika leczenia niepłodności nie chodzi o samo zapłodnienie tylko o to, ze oni lepiej się znają na problemach z utrzymaniem niż zwykły ginekolog. Wiec warto się tam udać, opowiedzieć swoją historie i oni Cię pokierują na diagnostykę. Wcale to nie oznacza, ze nie zajdziesz naturalnie :)

Do góry