reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odlegle planowanie dziecka

My teraz też w lipcu obchodziliśmy roczek syna i 3 lata córeczki :) Cieszę się dzieciaczkami bo za chwilę skończy mi się urlop. Na kolejnego maluszka przestałam się nastawiac ale mam włączone powiadomienia żeby patrzeć jak Wam dziewczyny idzie :) to teraz czekam na zdjęcie z pierwszego usg ;) jakieś objawy już masz?
Nie bardzo. Dopiero dziś miałam termin @ więc jeszcze pewnie ze dwa tyg do objawów. [emoji3]
 
reklama
Wow!
Dziewczynki kochane, jak u Was? Halo!
@mamunia86
2. @LassHa
3. @Asteraki
4. @Integral
5. @Elodia
6. @Kofuku
7. @Joannaa24

U mnie do przodu. Mija pół roku od przeszczepu i przechodzę na świadczenie rehabilitacyjne.
Mamy śliczną koteczkę. Na razie mam zajęcie, instynkt się wyłączył.
U mnie właśnie leci 20tc. Prawdopodobnie będzie drugi syn, ale to diagnoza z 13tc więc niepewna. 14 listopada się dowiemy, bo mam usg połówkowe. Termin z usg 24 marzec. [emoji4]
 
reklama
Do góry