reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odlegle planowanie dziecka

reklama
Edit: wiem, że strasznie późno odpowiadam, ale dziś dostałam powiadomienie o nowym poście dopiero. [emoji36]
 
Super [emoji7][emoji3060] macie już jakieś imię wybrane? Ja właśnie przebieram nogami i czekam na testowanie, bo zdecydowaliśmy się jeszcze raz powiększyć rodzinę. [emoji2960]
Anna :-)

Dzisiaj 28+0, zaczynam 3 trymestr i ledwo już chodzę, strasznie powoli. Jak dluzej siedzę lub leżę na plecsch to wszystko mnie boli, więc jestem teraz niby paralityk z dużym brzuchem [emoji28] no ale do terminu niecałe 3 miesiące już także coraz bliżej.
 
Śliczne imię. Jeszcze raz gratuluję. [emoji6] Życzę żeby ten ostatni trymestr był dla Ciebie łaskawy. [emoji110][emoji110][emoji110]
Anna :-)

Dzisiaj 28+0, zaczynam 3 trymestr i ledwo już chodzę, strasznie powoli. Jak dluzej siedzę lub leżę na plecsch to wszystko mnie boli, więc jestem teraz niby paralityk z dużym brzuchem [emoji28] no ale do terminu niecałe 3 miesiące już także coraz bliżej.
 
Śliczne imię. Jeszcze raz gratuluję. [emoji6] Życzę żeby ten ostatni trymestr był dla Ciebie łaskawy. [emoji110][emoji110][emoji110]
Dzięki :-) i oby szybko zleciał, bo już bym chciała móc normalnie się schylić i nie prosić męża żeby mi sandały czy trampki wiązał [emoji28] bo już butów zawiązać nie mogę [emoji28][emoji23][emoji1787]
 
reklama
Cześć!

Jak tam dziewczyny?
moja mala 25 września skończy rok 🥰 broi na calego. Od 1 września mamy adaptację w żłobku (ja pod koniec listopada wracam do pracy), i 🤬🤬🤬🤬 po dwóch dniach mamy katar, zatem ten tydzien byliśmy i tak w domku. W poniedzialek wraca do żłobka, fajnie by było gdyby chociaż z tydzień pochodzila hehe
 
Do góry