reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odp: Cesrka czy porod naturalny???

Luiza tak jak piszą dziewczyny to absolutnie nie jest normalne i współczuję serdecznie ale wygląda na to że ktoś coś spieprzył. Co na to lekarz?
 
reklama
Byłam u lekarza 03 grudnia, ale on twierdzi że wszystko jest ok.
nawet dobrze nie dał sobie wytłumaczyc o co mi chodzi.....troche jestem zła.....
szukam teraz jakiegoś innego lekarza, może inny coś zaradzi.:-(
 
Pewnie szukaj innego lekarza bo to o czym ty mówisz to naprawde nie jest normalne szukaj do skutku
życze abyś znalazła ulge dla swojej doledliwości o ile można tak to nazwac
 
Może bład lekarski ale ja nie jestem gin więc nie wiem co oni ci tam zrobili ważne jest teraz tylko to abyś znalazła dobrego lekarza który nie będzie bagatelizował twojego problemu
 
Dorzucę swoje 3 grosze, chociaż to pewnie i tak bez sensu, bo wiele osób ma inne doświadczenia i wcale się z tym nie zgodzi ;) Jestem po cc i jestem bardzo zadowolona. Po cc bolało tylko przez chwilę, bo zaraz dostałam środki znieczulające. Brałam chyba ze 2 dni, potem jak chcieli mi dać to powiedziałam, że już nie potrzebuję. Najgorsze było pierwsze skorzystanie z toalety, ale po sn to podobno też żadna przyjemność ;) Gdybym jeszcze w ciąży wiedziała to co teraz, to zdecydowałabym się od razu na cc. Tym bardziej, że w będąc w ciąży postanowiłam nie czytać żadnych forów i to co zobaczyłam w szpitalu (tzn. to jak są traktowane kobiety rodzące sn) było dla mnie szokiem. Chociaż tu przyznaję, że szpital do którego trafiłam jest chyba zapętlony w czasie, bo można się w nim poczuć jak za komuny ;) Jak zdecyduję się na drugie dziecko to będę się upierać przy cc.
 
icarium ja się z tobą zgadzam w 100%! Dla mnie cc to rewelacja i przy drugim dziecku nie wyobrażam sobie innej opcji. Ja nie miałam problemu z poruszaniem się (na drugi dzień chodziłam), ani z korzystaniem z toalety, czy ze szwami, a blizna malutka i ładnie zgojona:-)
Ale wiem,że każda kobieta to indywidualny przypadek, no i bardzo dużo zależy od opieki,na którą niestety ja nie mogłam liczyć.
 
dziewczyny, rodziłyście przez cc tak wyszło - tak jak innym wyszło sn - nie mamy na to wpływu. Piszecie jak Wy się czułyście po takim porodzie szkoda że nie możemy zapytać dzieci co czuły pojawiając się na świecie w tak nienaturalny sposób (nie chcę przytaczać artykułów dotyczących zmian dna i innych wpływów takiego porodu) Na pierwszy poród nie miałyście wpływu ale zastanówcie się proszę zanim postanowicie urodzić tak kolejne dziecko. Poród sn to nic strasznego naprawdę.
Polecam za to taki artykuł z naprawdę rzetelnej strony
Jak najbezpieczniej urodzić dziecko? - spojrzenie na wyniki badań naukowych | Wokół porodu
przemyślcie jeszcze raz ta decyzję może warto.
 
To i ja coś napiszę. Pierwsze dziecko rodziłam sn 16 lat temu. Rodziłam długo bo od 19 do 11,55 dnia następnego. Drugie dziecko urodziłam przez cc ale to już nie był mój wybór ( łożysko centralnie przodujące i ablacja) i gdybym miała jeszcze raz wybór świadomie to wybrałabym sn. Naprawdę podziwiam te dziewczyny co wspominają tak super cc. Szybciej dochodzi się do siebie po sn bynajmniej wg mnie.
kakakarolina przyznaję rację poród sn to nic strasznego.
 
reklama
Do góry