reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odparzenia na wargach sromowych po moczu

IlaDusia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Marzec 2019
Postów
8 196
Hej . Córka 14 miesięcy co kilka dni robią jej się odparzenia po moczu. Smaruje maścią robiona w aptece ale co chwila nawracają. Macie jakieś pomysły ? Lub jakieś dobre kremy ? Testowaliśmy już linomag sudocrem mustella. Nic nie pomaga. Pieluchy zmieniam bardzo często nie używam husteczek tylko waciki z przegotowaną woda., Oryginalne pampersy na przemian z bambusowymi . Badania moczu w normie
 
reklama
Hej . Córka 14 miesięcy co kilka dni robią jej się odparzenia po moczu. Smaruje maścią robiona w aptece ale co chwila nawracają. Macie jakieś pomysły ? Lub jakieś dobre kremy ? Testowaliśmy już linomag sudocrem mustella. Nic nie pomaga. Pieluchy zmieniam bardzo często nie używam husteczek tylko waciki z przegotowaną woda., Oryginalne pampersy na przemian z bambusowymi . Badania moczu w normie
Spróbuj tych maści. To z oddziału neonatologii. U mnie stosujemy tylko tormentalum najlepszy na wszystko
I jeszcze jedno, sprawdź pieluchy może to ich wina. Ja moglam u córki stosować tylko pampers premium
Image%20(8).jpeg
Image%20(9).jpeg
 
O dziękuję ten pierwszy już przerabiałam. Raz przyniósł poprawę a raz spowodował czerwony placek [emoji1745] tego drugiego nie znam [emoji848] może spróbuję
Spróbuj tych maści. To z oddziału neonatologii. U mnie stosujemy tylko tormentalum najlepszy na wszystko
I jeszcze jedno, sprawdź pieluchy może to ich wina. Ja moglam u córki stosować tylko pampers premiumZobacz załącznik 1226155Zobacz załącznik 1226156
 
smaruj kremem po dokładnym osuszeniu skory z wody, i spróbuj innych pampersów - moja na przykład rossmanowskie tolerowała najlepiej.
Używałam maści bepanthen
 
Hej . Córka 14 miesięcy co kilka dni robią jej się odparzenia po moczu. Smaruje maścią robiona w aptece ale co chwila nawracają. Macie jakieś pomysły ? Lub jakieś dobre kremy ? Testowaliśmy już linomag sudocrem mustella. Nic nie pomaga. Pieluchy zmieniam bardzo często nie używam husteczek tylko waciki z przegotowaną woda., Oryginalne pampersy na przemian z bambusowymi . Badania moczu w normie
U nas Pampers premium care tylko są tolerowane, po innych odparzenia. Mam chłopca to nam chyba łatwiej, ale też ma wrażliwą skórę i inne pieluchy u nas odpadają. My nawet pieluchomajtek nie możemy stosować bo większy ucisk i odparzenia gotowe. Na Twoim miejscu przestalabym stosować bambusowe i tylko pampersy, dobrze dopasowany Pampers lepiej wchłonie niż wielorazowe. Jak kupiłam pieluchy innej marki była tragedia, z tej samej marki ale inna seria do przeżycia ale skóra już niemto samo co w premium. Co do kremów to my przy dobrze dobranych pieluchach wcale nie musimy używać. Przy odparzeniach nasza lekarka polecała nam zinadermin i u nas fajnie się sprawdził, chociaż teraz już leży gdzieś w kącie, bo nie trzeba [emoji6]
Ogólnie u nas przy wrażliwej skórze do kąpieli używamy biodermy i już na tym etapie pupka mięciutka, nawilżona [emoji38]
 
Do góry