reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

odparzenia pieluszkowe

nie wiem!!!!!!!!!?????może!!!??wiem tylko że pupa wygląda potwornie!!!!!i że go to strasznie musi bolec!!!!jak tylko go zaczynam przebierać to potwornie płacze,przekręca się na brusio i ucieka!!!!!płakać mi się już chce!!!!!!!! :-[
 
reklama
Bidulek, jak tak się męczy to może sprobuj do lekarza? On będzie wiedział najlepiej co to jest i co zastosować.
 
TORMAZOL - znalazłam przed chwilą na innym forum, ma ten sam skład co tormentiol, ale nie zawiera kwasu bornego i można smiało stosować u niemowląt. Może sprobuj?
 
Polecam dodatkowow maść Ziołoleku "aquastop" jest bardzo tłusta i do pupy nie dojdzie ani kropelka wilgoci co pozwoli żeby się wygoiło bez podrażniania dodatkowo - najlepiej się sprawdza na noc
 
witam ja tez uzywałam chusteczek moj dwutygodniowy synus strasznych odparzen dostał uzywam tormentiolu i zasypki alantam i zauwazylam ze na drugim połdupku wogole nieschodzi mało tego zaczyna przerzucac sie na siusiaczek oprocz tego mamproblem z plesniawka przemywam rumiankiem troszke pomaga i mam rowniez problem z wypryskami na buzce małego tez przemywam rumiankiem podobno dostał uczulenia z oliwki wiec co mam stosowac na odparzenia aby mu to zeszlo bo zrobil sie bardzo płaczliwy i marudny prosze o pomoc kremy sudokrem itp niepomagaja
 
reklama
mi lekarz zalecił częste wietrzenie pupy, nasiadówki w naparze z kory dębu i clotrimazol (ale to jest maść przeciwgrzybicza). Te nasiadówki naprawdę są skuteczne, Dawidkowi pomogły.... Pozdrawiam:)
 
Do góry