reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odparzenia - pomocy!

Co używacie na pupki waszych maluszków w razie odparzenia?


  • Wszystkich głosujących
    123
Moja córcia z kolei idzie tylko na puder Johnson's baby nie pomaga ani sudokrem ani inne specyfikizwykły puder. Chociaż mąki nie stosowałam pewnie tez by pomogła gdyż niektóre dzieci "idą" na kremy a inne na suche typu pudry czy mąka.
Musisz popróbować. Powodzenia
 
reklama
Ja używam pampersów, próbowałam tez huggies - beznadzieja, dada z biedronki - godne polecenia, rossman bordowe - choć najbrzydsze były dla mnie tzn dla mojej dzidzi najlepsze. Teraz próbuje pampersów narazie są ok, ale boczki czasem przemakają - tyle tylko że Maja nie znosi spać na boku więc nie mam problemów. Słyszałam że Tescowe są super a Happy przemakają, ale nie wiem.
Pozdrawiam
 
tez sluszalam ze tescowie sa oki ale u mnie nie ma ma mi znajomy kupic w lodzi wiec zobacze a rossmana tez nie mam u mnie wiec nie uzywalam :(
 
Własnie popelnilam duuuzy blad, kupilam pieluszki-fitti!!!!
NIGDY TEGO NIE ROBCIE SA OOOKKRROOPPNNEE!!!
Zewnetrzna warstwa nie jest przewiwna tylk dali zwykla cerate-okropienstwo
 
Hej. A ja chwalę HUgiSSY. ne mam żadnych problemów z ich przemakaniem. Czasem kupuję tęż DADA w biedronce (całkiem niezłe) Pampersy oczywiście są dobre ale moim zdaniem o wiele za drogie. :laugh:
 
Po obnizce Jumbo pack Pampersów uwżam że cena jest taka jak biedronkowych. A sa chyba najlepsze więc polecam jednak pampers
 
Ja również od początku używam Pampersów.Czasami są fajne promocje i wtedy kupię więcej. Teraz gdy Miłosz jest trochę większy chciałabym kupować jakieś tańsze,myślałam o Happy Bella ,ale niewiele różnią się ceną od Pampersów.
Zobacze też na te Biedronkowe ,skoro mówicie że są w porządku.Nie przemakają?
 
My używamy na zmianę:
pampersy, huggiesy i rossmana :)
Pampersy na noc i na spacer, huggiesy w domu (w ciągu dnia), rossman róznie :)

Wszystkie mi odpowiadają, mała nie ma żadnych zaczerwień, użwam Sudocremu(jesli się coś zaczyna czerwienić) a jesli wszystko ok - to bambino :) pupka jak marzenie :)

A chusteczki używałam: Dzidziusia-znudził mi się już ich zapach, ku-piłam Dada-super, używałam też pampersów z rumiankiem, super grube, dobrze nawilżone, ale według mnie śmierdzą. Uzywałam tez Nivea-też ok :)
Teraz mamy w pudełku DADA, jak znudzi mi się ich zapach wrócę do Dzidziusiowych :)
 
My uzywamy teraz pampers ale na pocztku uzywalismy huggies 1 był spox ale 2 dry były beznadziejne cerata i srtrasznie odparzały na brzegach i zmienilismy na pampers sa dobre i zostaniemy juz przy nich do konca :laugh: a innych firm nie próbowałam bo nie mam do nich przekonania :(
 
reklama
a ja bardzo sobie chwale huggies, uzywalismy tez tesco i z lidla- byly dobre jak Nicolas byl mniejszy teraz zaczely przemakac bokiem, pampersy uzywalam na samym poczatku po urodzeniu ale stwierdzilam, ze nie ma co przeplacac skoro inne pieluchy sa na podobnym poziomie i przy tym tansze (slyszalam ,ze rossmana sa bardzo dobre i bella ale mieszkam w anglii -tu ich nie ma wiec raczej sie nie przekonam) :)
 
Do góry