reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odparzenia - pomocy!

Co używacie na pupki waszych maluszków w razie odparzenia?


  • Wszystkich głosujących
    123
pewnie gdzieś ten temat został poruszony, ale jakoś nie mogłam do niego dotrzeć. No więc drogie mamy w te upały chyba większe pradwopodobieństwo że amluch się odparzy, no i moja małą się odparzyła
nie pomogły sudokrem, linomag, alantan plus, nivea na odparzenia
Może znacie jakieś domowe sposoby jak tego draństwa się pozbyć, wietrzę jej pupcię ile się da, no ale u 10-miesięcznego szkraba i to chodzącego jest to pierońsko trudne
 
reklama
u nas były pampersy ale dobre opinie DADY z biedronki podkusiły zmienic i niestety-dupka odparzona i nic na razie nie działa na te odparzenia, jest coraz gorzej mimo powrotu do pampersów, nie wiem juz czym leczyć. u mnie nigdy wiecej takich oszczednosci.
 
ewan-Augostowianka przykro mi bardzo ze Twoje dziecie ma odparzoną pupke,wiesz kazde dziecko jest inne i jednemu przypasuja pieluszki "dada" drugiemu jakies inne ,ja naprzyklad sie spotkalam z tym ze mojej Tosi niepasowaly pampersy-dziwne to bylo i dlamnie no ale , pisze do ciebie po to zeby ci powiedziec zebys sprubowala smarowac SUDOCREMEM jest rewelacyjny na odparzenia,sprubuj ,no i wietrz tez dzidzi dupcie ,mozesz tez posmarowas LINOMAKIEK-jest taki natluszczajacy

pozdrawiam i oby pupa sie szybko wygoila :laugh:
 
ewan ja długo urzywałam biedronkowych i było ok, teraz mała odparzyła się na Happy, no to zmieniliśmy na pampersa bo sa cieńsze, dziś idę do lekarza to powiem co zalecił
ehhhhhh te cholerne upały
 
Dziweczyny!
Jak Olo zaczynal mieć jakieś brzydkie historie na pupie to zamiast alantanu maści używałam bepanthenu w maści bo miałam do sutków. A jak to nie skutkowało to najpierw smarowalam Tormentiolem a potem na to bepanthenem albo alantanem. Ważne żeby było tłuste na tormentiolu. Teraz używam alantanu w maści i nic się nie dzieje a używam pieluch Happy. Jak widać każde dziecko jest inne. A mąka ziemniaczana to super sposób. Gaga postaraj się mała wietrzyć jak tylko się da. Ja przy każdym przewijaniu trzymam Olka kilka minut na przewijaku bez pieluchy, ale rozumiem że z dziesięciomiesięcznym Bąblem to będzie trudne.
 
Irlandia Majka codziennie śpi dwie godziny bez pieluchy na takim podkładzie co chłonie wilgoć i nic, dzis zasypałąm mąką ziemniaczaną, bepanthenon też był, ja juz nie wiem, może to po prostu nie jest odparzenie, tylko co ???
 
reklama
he he he z chłopcem bez przykrycia pieluszką to problem-osikał wszystko naokoło, a jaki skubany ma rozrzut! ;D ;D ;D ;D ;D
 
Do góry