reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odparzenia - pomocy!

Co używacie na pupki waszych maluszków w razie odparzenia?


  • Wszystkich głosujących
    123
Jak tylko pupa się zaczerwienia - od razu wietrzenie(uwaga na niespodzianki przy zdjętej pieluszce!), mydełko bambino i krem bambino - zwykłe najzwyklejsze i najtańsze. Krostki i czerwień znikają bez śladu:)))
 
reklama
Cześć, mojej córeczce pojawiły się w pachwinach drobne odparzenia. Używałam Sudocremu mimo to zrobiło jej się coś takiego.
Czym to "naprawić" ? Dużo dobrego słyszałam o Linomagu. Co Wy na to ?
 
U nas sprawdzil sie sudokrem, nivea tez super oraz bepanten tez.LInomag i alantan sa bardzo tluste a mysle ze takie odparzone miejsca szybciej sie goja gdy je sie zasuszy, wiec prponuje zwykla kartoflanke (make ziemniaczana) dobrze osuszac to miejsce i pudrowac.
 
u nas mala po sudokremie dostala odparzenie , najlepiej pomogla nam maka ziemniaczana, kilka dni i bylo po sprawie a na codzien uzywamy bephanten i jest on naprawde super
 
U mojej córci pomagał Linomag, a u synka Alantan Plus lub Bephanten (Alantan Plus to praktycznie to samo co Bephanten, bo skład podobny, z tym że Alantan jest tańszy). U nas Sudocrem się nie sprawdził.
 
reklama
Do góry