reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odparzenia - pomocy!

Co używacie na pupki waszych maluszków w razie odparzenia?


  • Wszystkich głosujących
    123
My używamy pieluszek Dada, są bardzo chłonne i bardzo przypominają pampersy! Ponadto sa niedrogie! Tak więc i Hania i ja jesteśmy zadowolone! Można je kupić chyba tylko w Biedronce! Polecam!
 
reklama
Ja przy Stasiulku urzywałam polskiego odpowiednika pampersów. I trzymały się równie długo a przynajmniej nie zbijały tak obrzydliwie jak pampersy. Ale pewnie z piluchami tak jak z każdą inną rzeczą, dla jednych takie a dla innych takie są dobre.:tak:
A mogłabyś napisać jakie to są polskie odpowiedniki pampersów i jak sie nazywaja, bo chyba o nich nie słyszałam.:confused:

A co do Biedronkowych DADA próbowałam i skonczyło się miesiecznym gojeniem pupy.:wściekła/y:
 
Ja kupowałam na początku pieluszki papmers na zmianę z huggisami i pampers 1 i 2 się nawet dość sprawdzał, choć huggies też były dobre, ale odkąd mała zaczęła używać "3" musiałyśmy przejść tylko na huggies ponieważ są większe i maja lepsze rzepy, co się sprawdza szczególnie, jeśli ktoś ma dość duże dziecko. Ostatnio nie było hugisów i musiałam szybko kupić inne, bo wyjeżdżałam i żałuję, bo są poprostu za ciasne. Zresztą, co do absorbowania wilgoci też mam zastrzeżenia. Huggies lepiej chłoną, nawet po nocy i się nie zwijają wewnątrz, a w pampersach pod wpływem moczu robią się takie jakby kluchy.
 
My wypróbowalismy rózne pieluszki.
Wg mnie PAMPERSY SĄ NAJGORSZE.
Używanie ich konczyło sie przeważnie wielkimi czerwonymi plammai na pupci i pleckach(tam gdzie jest kontakt z pieluszką).
I sa chyba zrobine tak, żeby je czesciej wymieniac.
Momentalnie nasiakaja, staja sie starsznie gąbczaste, i robi sie z nich taka bombka miedzy nóżkami.
U Nas najlepiej sprawdziły sie HAPPY BELLA.
Super.
 
to prawda, zalezy od dziecka, ja je wypróbowałam bo mi koleżanka poleciła jej sie sprawdziły, u nas jak widac nie. zresztą tak jest ze wszystkim, pieluszki, kosmetyki, mleczka. Trzeba wypróbowac i wybrac najlepiej dopasowane.
 
My używaliśmy chyba wszystkiego:-D od dada, przez bambino, na samym początku pampersów ale cena:oo2:, i teraz ostatnimi czasy cały czas bella Happy...hmmm niby nic nam się po tym nie dzieje, tylko mały często "przesikuje" je:no: co rano piżamka do zmiany bo wielka plama z przodu:crazy: nie wiem czy tylko u nas tak jest:confused: słyszałam,że huggisy wypadają najlepiej w rankingu BB :-) musimy wypróbować:-D
 
reklama
mój Maciuś po Pampersach ma uczulenie, poza tym zauważyłem że pamersy dziwnie śmierdzą jakby octem przesiedliśmy się na hugissy i na razie jest ok
 
Do góry