reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odparzenia - pomocy!

Co używacie na pupki waszych maluszków w razie odparzenia?


  • Wszystkich głosujących
    123
dajcie proszę znac gdzie aktualnie Pampersy sa w promocji. jak sie kupuje jumbo packi to bardzo sie oplaca - wychodza w podobnej cenie co Bella Happy. tylko trzeba trafic na fajna promocje. chyba w calej Polasce z tymi promocjami jest podobnie, nie? z gory dziekuje.
 
reklama
kochane moje - krosteczki wraz z odparzeniami znikneły i niezawodnym lekarstwem u nas jest - mąka ziemniaczana :)

dzięki serdeczne za wsparcie :)
 
nam jak sie zaczerwienia pupa to stosujemy nivea z pentanolem- prawdziwe cudo dla naszego dziabąga:D od razu mu schodzą różne zaczewienienia i odparzenia ::)
 
U mojego Malenstwa znow pojawilo sie zaczerwienienie ale tym razem bardzo silne i do tego male krosteczki w miejscach zaczerwienienia. Smarowalam tormentionem przez 1,5 dnia i pieknie pozchodzilo! Raz jeszcze chcialabym zachwalic ten specyfik!. Tymbardziej ze jest tani (chyba ok 6-8zł) w kazdej aptece bez recepty!. Profilaktycznie smaruje za kazdym razem Bepanthen (masc dla niemowlat). Pupcia sliczna:-)

A tak na marginesie, dlaczego nie nalezy stosowac husteczek nawilzajacych do pupy? Nigdy sie z tym nie spotkalam. Moj Maly nie ma po nich podraznionej pupci. Czy mimo wszsystko nie powinnam ich uzywac?
 
My używamy huggies bo pampersy sa droższe ale na początku używaliśmy,A te z kauflandu lub rossmana to ma uczulenie .
 
My zaczelismy od Huggies, a potem przeszlismy na Pampersy, w miedzyczasie pojawila sie tez paczka Labell-kupione w Inter Marche. Wszystkie sa ok, ale Huggiesy dosyc czest przemakaly :o( A poza tym w porównaniu do Pampersów są takie papierowe, znacznie sztywniejsze-tak samo z reszta jak te Labell. A cenowo róznic mozna powiedziec nie ma - oczywiscie liczac Pampersy w Jumbo Packu - cenowo wychodza prawie tak samo jak Dada z Biedronki, Huggiesy, Bella itp. A jednak chyba mimo wszystko sa najlepsze.

A co do chusteczek, to uzywalismy Bella Baby Delfi - ciezko je znalezc, ale poza tym byly mocno mokre i takie strasznie zimne. Potem Pampersa - dobrze nasaczone, ladnie pachna i milutkie w dotyku, teraz mam w pudelku Labell i tez sa ok. no i ciut tansze od pampersa _ok6zl za opak. 72 szt!

Ogolnie chyba trzeba probowac znalezc cos co najbardziej bedzie pasowalo, a przy przeliczaniu patrzec na cene ZA SZTUKE!!!!!!!

powodzenia

edka81
 
ja zaczelam od pampersow a pozniej jakos tak przypadkiem(nie bylo pampersow akurat)przeszlam na huggies i teraz raz te a raz te,jakie trafie,albo ktorych jest akurat promocja
 
My używamy pampersów, z tesco też kupowaliśmy i byly ok. Kupujemy też w realu pieluchy z tip-a i muszę powiedzieć że są i tanie i dobre, Majeczka nie ma od nich żadnych uczuleń, a przede wszystkim nie wydajemy majątku na pieluchy. Jeśli zaś chodzi o chustaczki nawilżająceto tylko bambino (jak narazie)
 
My od poczatku używamy Pampersiaków. Szczególnie te 4+ z gumkami na bokach sa super. Chusteczki też pampersa a kosmetyki Bambino są naprawdę godne polecenia tanie i dobre :laugh:
 
reklama
a my używaliśmyu już róznych pieluszek i pampersy mnie zawiodły bo Weronika budziła sie w nocy cała posikana , huggisy sa ok ale do czasu aż dziecko sie zacznie poruszać bo wtedy zaczynaja sie w takie kłęby zbijać i tez przeciekają
U nas najlepiej sprawdziły sie Biedronkowe dady-używamy ich do teraz i na nic juz nie zamienie
 
Do góry