reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odparzenia - pomocy!

Co używacie na pupki waszych maluszków w razie odparzenia?


  • Wszystkich głosujących
    123
Powtarzam sie ale tak bardzonie znosze Happy że jak o nich pomyślę to od razu mam nerwy :-[ :-[ :-[

Ja zmieniam teraz co godzine nawet i dlatego też czasem zakładam jej ceratowatą ale to tylko do momentu wyleczenia infekcji a poprostu nie moge sobie pozwolić żę pampersa co godzine zmieniać jednak na dwór i na noc zawsze pampers lub inna przepuszczajaca powietrze pielucha
 
reklama
Witam wszystkie mamy!

My na odparzenia pupy używamy maści pośladkowej (są dwa rodzaje zapytajcie swojego pediatre,my używamy tej bez cholesterolu z hydrocortisonem ).Jest to maść robiona, kosztuje 5 zł a działa cuda.Już nieraz bywało bardzo boleśnie i i bakteryjnie na pupie naszego synka a po tej maści wszystko znika w mig.
Gdy nic innego nie pomagało ta maść zawsze dawała radę,no i oczywiście wietrzyć pupę!!!!!! :)

 
Chyba jeszcze nikt nie pisał,to ja Was poinformuję,że rossmannowskie pieluchy zostały ulepszone.Tzn.są bardziej kolorowe i jakby cieńsze,a i wkład chłonie siuski bardziej do środka i nie tworzy się taka grudka jak kiedyś.Mały ma lekkie odparzenia,ale to raczej wina upałów.Aaa...i jeszcze trzeba trafić,bo pieluchy się zmieniły,ale opakowanie fioletowe pozostało bez zmian :)
minia1976,no nie ma co się oszukiwać,ale jak moje dziecko pochodzi dłużej w jednaj pieluszce,to ma prawdziwą bombę w portkach ;D ;D Ale możliwe,że Twoja córunia tyle nie pije co mój i wtedy możliwe,że jest ok ;)
 
To może tak jak z nowym pampersem sa nowe w srodku a opakowanie to samo a może to jakas limitowana seria tak jak w pampersie też sa ciensze i bardziej kolorowe ale na lato tylko :(
 
jsorbek ,możliwe,ale trzeba być dobrej myśli.Szczerze ,mówiąc to pod względem wizualnym rossmannowskie wypadały najgorzej.Być może się zorientowali i ulepszyli na stałe :D U nas sprawdzają się znakomicie,jak na razie...
 
mój teraz biega w majteczkach samych a jak zdarzy sie wkadka ;) to zmieniamy na następne w ten sposób pupcia się super wierzy - polecam :)
 
No ja uwielbaim rossmana ale kupowałam na zmiane z pampem bo własnie takie brzydkie to by było super może uda mi się znależć do nich kontakt to zapytam wtedy napiszę
 
u mnie zwietrzeniem to problem bo rozrzut na metr średnicy... ale już się prawie ranka zagoiła, jeszcze tylko malutkie kropeczki... może jak bedzie chłodniej to wszystko wróci do normy
za rok mój też pewnie będzie biegał w majteczkach ;)
 
reklama
ewan cały czas stosuję ten tanno, nawet jak jest w porzadku- jak kiedys nam zabrakło, to posmarowalam małej pudrem to od razu było zarózowienie, dlatego juz nie ryzykuję i nie eksmerymentuję z zadnymi innymi produktami.
 
Do góry