reklama

odparzona pupka- doradźcie proszę

Temat na forum 'Dzieci urodzone we wrześniu 2006' rozpoczęty przez Siaśka, 14 Wrzesień 2007.

1. Siaśka

Siaśka Zaangażowana w BB

Mój Michaś 12 miesięcy, od ponad miesiąca ma często odparzoną pupkę, jest czerwona i pojawiają sie krostki. Z reguły dzieje sie tak po zrobieniu kupki, która jest rzadsza, czasem zielonkawa. Po pierwsze staram sie przeanalizowac jego pożywiene i nie bardzo moge znaleźć przyczynę takich kupek.
    Po drugie co jest dobre zeby ulżyć Maluszkowi, jak pupka boli i jest czerwona.

Proszę o jakies rady, jeśli któraś z mam miała podobne problemy.

2. Megi80

Megi80 Mama Krzysia i Oleńki

My miałyśmy tak na samym początku. Okazało się, że Ola miała grzyby w przewodzie pokarmowym i dlatego pupa tak się paskudziła. Wszystkie możliwe maści i kremy wtedy stosowałam i nic. Lekarka przepisała jej wtedy leki doustne i do pupy maść clotrimazol ale najbardziej pomogła man mąka ziemiaczana.

3. reklama
  4. Cudek

Cudek Ania mama Natalki i Zużi

Nam pediatra poleciła TORMENTIOL jest to super maść, sprawdza się natychmiastowo. POLECAM :tak:

5. Siaśka

Siaśka Zaangażowana w BB

Będe próbować, jutro kupię mąkę ziemniaczaną bo już o niej czytałam, mam maść robioną na recepte ale ona przestaje pomagać. Chciałabym znaleźć przyczynę, dlaczego te kupki sa tak żrące, czy to kwestia jedzenia czy jakis inny powód.

Poleć forum