reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

odparzona pupka- doradźcie proszę

Siaśka

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Mój Michaś 12 miesięcy, od ponad miesiąca ma często odparzoną pupkę, jest czerwona i pojawiają sie krostki. Z reguły dzieje sie tak po zrobieniu kupki, która jest rzadsza, czasem zielonkawa. Po pierwsze staram sie przeanalizowac jego pożywiene i nie bardzo moge znaleźć przyczynę takich kupek.
Po drugie co jest dobre zeby ulżyć Maluszkowi, jak pupka boli i jest czerwona.

Proszę o jakies rady, jeśli któraś z mam miała podobne problemy.

reklama

Megi80

Mama Krzysia i Oleńki
Miasto
Ostrówek - mazowsze
Rozwiązania
0
My miałyśmy tak na samym początku. Okazało się, że Ola miała grzyby w przewodzie pokarmowym i dlatego pupa tak się paskudziła. Wszystkie możliwe maści i kremy wtedy stosowałam i nic. Lekarka przepisała jej wtedy leki doustne i do pupy maść clotrimazol ale najbardziej pomogła man mąka ziemiaczana.

Cudek

Ania mama Natalki i Zużi
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Nam pediatra poleciła TORMENTIOL jest to super maść, sprawdza się natychmiastowo. POLECAM :tak:

Siaśka

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Będe próbować, jutro kupię mąkę ziemniaczaną bo już o niej czytałam, mam maść robioną na recepte ale ona przestaje pomagać. Chciałabym znaleźć przyczynę, dlaczego te kupki sa tak żrące, czy to kwestia jedzenia czy jakis inny powód.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
V Potrzebuję porady 12
M Zdrowie 16
beata26 Forum pediatryczne 1
gosiula372 Zdrowe dziecko 33

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry