reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

odparzona pupka- doradźcie proszę

Siaśka

Aktywna w BB
Dołączył(a)
23 Październik 2006
Postów
71
Mój Michaś 12 miesięcy, od ponad miesiąca ma często odparzoną pupkę, jest czerwona i pojawiają sie krostki. Z reguły dzieje sie tak po zrobieniu kupki, która jest rzadsza, czasem zielonkawa. Po pierwsze staram sie przeanalizowac jego pożywiene i nie bardzo moge znaleźć przyczynę takich kupek.
Po drugie co jest dobre zeby ulżyć Maluszkowi, jak pupka boli i jest czerwona.

Proszę o jakies rady, jeśli któraś z mam miała podobne problemy.
 
reklama
My miałyśmy tak na samym początku. Okazało się, że Ola miała grzyby w przewodzie pokarmowym i dlatego pupa tak się paskudziła. Wszystkie możliwe maści i kremy wtedy stosowałam i nic. Lekarka przepisała jej wtedy leki doustne i do pupy maść clotrimazol ale najbardziej pomogła man mąka ziemiaczana.
 
Będe próbować, jutro kupię mąkę ziemniaczaną bo już o niej czytałam, mam maść robioną na recepte ale ona przestaje pomagać. Chciałabym znaleźć przyczynę, dlaczego te kupki sa tak żrące, czy to kwestia jedzenia czy jakis inny powód.
 
Do góry