reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odpieluchowanie doświadczenie po latach

Dołączył(a)
1 Lipiec 2023
Postów
7
Dzień dobry. Moja córka ma obecnie 2.2 lata. Podjęłam pierwszą próbę odpieluchowania, ale bezskutecznie. Mała nie chce siadać na nocniku. Mówi nie nie nie. Widziałam, że co jakiś czas ktoś porusza temat, też ma problem. Chciałam prosić o komentarz jak się udało rozwiązać problem po czasie.
 
reklama
Nasz ma prawie 3 lata i nie chce nawet myśleć żeby usiąść na nocniku. Zrobił raz dwójkę na nocnik i to tyle. Na toalete nawet nie spojrzy, tylko lubi spuszczać wodę. Kilka razy robiliśmy podejście ze latał w samych majtkach i po 2 dniach ciągłego załatwiania się na podłogę sam przyniósł pampersa i robił mi mega drame ze on nie chce majtek.
 
Mój ma 2,5 roku i tez pampers. Ja akurat mam taki problem, że moje Dziecko jest z tych co biegają biegają biegają. A poza tym dużo pije i sika dosłownie co 20 minut…
 
Mój odpieluchowal się jak miał 2,5 roku. Zdjęty pampers i tyle. 2 dni dramat a później już z górki. Tylko dwójkę do pieluchy robi nadal, ale zamierzam spróbować znowu, ma prawie 3 lata. Ogólnie uważam że za długo zwlekałam i był gotowy wcześniej (próbowałam już bez pampersa jak miał 2 lata ale się poddałam po dniu sikania na podłogę, niepotrzebnie). :) Jak czujesz że jest gotowa to ściągnij pampera i zobacz. Zwykle pierwsze 3 dni są ciężkie, ale później już łapią. :)
 
Mój odpieluchowal się jak miał 2,5 roku. Zdjęty pampers i tyle. 2 dni dramat a później już z górki. Tylko dwójkę do pieluchy robi nadal, ale zamierzam spróbować znowu, ma prawie 3 lata. Ogólnie uważam że za długo zwlekałam i był gotowy wcześniej (próbowałam już bez pampersa jak miał 2 lata ale się poddałam po dniu sikania na podłogę, niepotrzebnie). :) Jak czujesz że jest gotowa to ściągnij pampera i zobacz. Zwykle pierwsze 3 dni są ciężkie, ale później już łapią. :)
Ona biegała bez pieluchy 4 dni, ale nie chciała usiąść na nocnik ani razu.
 
Ona biegała bez pieluchy 4 dni, ale nie chciała usiąść na nocnik ani razu.
A może spróbować z nakładka na sedes. Moim dzieciom zdjęłam pieluchę na rok i 11 msc, oczywiście początkowo było ciężko, po kilkanaście razy dziennie przebieranie ale w końcu załapali, z tym, że jeden tolerował nocnik a drugi tylko nakładkę.
 
A może spróbować z nakładka na sedes. Moim dzieciom zdjęłam pieluchę na rok i 11 msc, oczywiście początkowo było ciężko, po kilkanaście razy dziennie przebieranie ale w końcu załapali, z tym, że jeden tolerował nocnik a drugi tylko nakładkę.
To samo. Jak tylko proponuje, to nie nie nie
 
u nas zaś kupa po każdym jedzeniu, a czasem właśnie chce coś jesc żeby się wypróżnić 🤦🏻‍♀️
O kurczę. Mój to podczas jedzenia tez sika. Je dość wolno. Zawsze ma sucho gdy idziemy jeść, zanim zje to nieraz już taki pełny pampers :( i teraz jak to zrobić bo będziemy mieli podczas każdego posiłku powódź ze dwa razy…
 
reklama
Ona biegała bez pieluchy 4 dni, ale nie chciała usiąść na nocnik ani razu.
To jeśli nie zalapie za 3 dni to może poczekać kilka miesiący i spróbować znowu. Uparta księżniczka może heh Też nie ma co na siłę myślę, żeby nie było problemów że wstrzymywaniem itd
 
Do góry