reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odpłynięcie wód w 20 tygodniu. proszę o poradę!

Czytalam ten watek codziennie i mialam nadzieje, ze bedzie szczescliwe zakonczenie.... Niestety :-(
Nadi25 piekny wierszyk - poryczalam sie jak glupia - taki prawdziwy!
 
reklama
wiecie dziewczyny, ze Emilek był bardzo duży jak na swój wiek, ważył ponad 800 gram i długi na ponad 30 cm...żył 5 godzin. lekarze stwierdzili że nie miał szans, tak powiedzieli znajomej. ale ja czytając Wasze historie wiem, że mogłaby się i ta lepiej skończyć....gdyby była w lepszym szpitalu...ale to tylko gdybanie, które nic nie zmieni.
 
Mój Wojtek w 25tc ważył 850, tylko krótszy był.

Cóż, brutalna prawda jest taka, że w specjalistycznym szpitalu tą szansę miałby większą.
 
Franiowa nasze dzieci to dzieci dystroficzne, nie ma co porównywać. Ale zgodzę się z resztą z Was, że szpital z dobrą opieką neonatologiczną, przygotowany do odbioru tak przedwczesnego porodu, zwiększa szanse maciupków nieporównywalnie.
 
Do góry